Anemostaty, nawiewniki i skrzynki rozprężna produkowane przez CWK Sp. z o.o. - teraz z uszczelkami montowanymi maszynowo.

CWK - nowa jakość produktów
CWK Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zakupiła dwie maszyny do zaciskania uszczelek gumowych na króćcach przyłączeniowych, co w znacznym stopniu podniosło jakość produkowanych przez firmę nawiewników i skrzynek rozprężnych.

Zaciskane maszynowo uszczelki wentylacyjne są teraz dostępne na nawiewnikach, które wymagają posiadania uszczelki (np. typ KPNS, NSO i innych) oraz na skrzynkach rozprężnych do wszystkich nawiewników.

Zdjęcia nypla z zaciśniętą uszczelką (fot. CWK):

Zdjęcia nypla z zaciśniętą uszczelką (fot. CWK)Zdjęcia nypla z zaciśniętą uszczelką (fot. CWK)
Zaciskanie uszczelek w sposób maszynowy jest trwałe i nie powoduje przemieszczania się uszczelki.
Skrzynki rozprężne nawiewników CWK do tej pory nie były wyposażane w uszczelki; teraz urządzenia te posiadają uszczelnienia gumowe na króćcach w standardzie.


Produkty CWK, które wymagają uszczelki to np.:CWK Sp. z o.o. powstała na początku 2000 roku uruchamiając produkcję szerokiej gamy zakończeń instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W ofercie posiada anemostaty i kratki z aluminium, nawiewniki z ruchomymi dyszami, nawiewniki talerzowe, nawiewniki szczelinowe, dysze dalekiego zasięgu z aluminium, nawiewniki wyporowe, nawiewniki źródłowe. Technologia oraz produkcja wyrobów oparta jest na nowoczesnym oprzyrządowaniu, pozwalającym na produkcję akcesoriów wentylacyjnych o wysokiej jakości i niskiej cenie oraz na realizację dużych zamówień w krótkim okresie czasu. Kratki i anemostaty produkowane są z wytłaczanych w SAPA ALUMINIUM profili według opatentowanych przez firmę wzorów. Własna lakiernia proszkowa umożliwia szybkie pomalowanie zamówionych produktów w dowolnym kolorze z palety RAL.Źródło: CWK Sp. z o.o.