CWK Sp. z o.o. nabyła sterowaną numerycznie wyoblarkę BOHNER-KOHLE.


Firma CWK Sp. z o.o. informuje, że w ostatnim czasie nabyła sterowaną numerycznie wyoblarkę marki BOHNER-KOHLE i zaprasza zainteresowane firmy do współpracy.
Wyoblarka służy m.in. do wytwarzania nawiewnikow typu NNW, OAN oraz dysz dalekiego zasiegu DDZ-K. Poszerzenie parku maszynowego zapewnia firmie wzrost wydajności produkowanego asortymentu.CWK Sp. z o.o.
powstała na początku 2000 roku uruchamiając produkcję szerokiej gamy zakończeń instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W ofercie posiada anemostaty i kratki z aluminium, nawiewniki z ruchomymi dyszami, nawiewniki talerzowe, nawiewniki szczelinowe, dysze dalekiego zasięgu z aluminium, nawiewniki wyporowe, nawiewniki źródłowe. Technologia oraz produkcja wyrobów oparta jest na nowoczesnym oprzyrządowaniu, pozwalającym na produkcję akcesoriów wentylacyjnych o wysokiej jakości i niskiej cenie oraz na realizację dużych zamówień w krótkim okresie czasu. Kratki i anemostaty produkowane są z wytłaczanych w SAPA ALUMINIUM profili według opatentowanych przez firmę wzorów. Własna lakiernia proszkowa umożliwia szybkie pomalowanie zamówionych produktów w dowolnym kolorze z palety RAL.