Data rozpoczęcia
2009-01-28
Data zakończenia
2009-01-28

termin: 28.01.2009 miejsce: WarszawaZamknij 2008 rok i zaplanuj 2009 z CREDITREFORM POLSKA!

ZAMKNIĘCIE ROKU 2008 - UJĘCIE PODATKOWE ORAZ OPTYMALIZACJA PODATKOWA W 2009 r. to temat najbliższego CrefoSeminarium, którE odbędzie się 28 stycznia (środa).
Celem spotkania jest przedstawienie najważniejszych zagadnień związanych z podatkiem VAT, etapami ustalania wyniku podatkowego w CIT, generowaniem oszczędności podatkowych, rozliczeniami menedżerów i członków zarządu, bezpieczną optymalizacją podatkową.
Podczas CrefoSeminarium zdobędą Państwo praktyczną wiedzę, będą też mogli Państwo wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz prowadzącym spotkanie specjalistą z zakresu nowoczesnych rozwiązań zabezpieczania majątku, krajowego i międzynarodowego planowania, optymalizacji podatkowej i właścicielskiej na rzecz polskich klientów.
CrefoSeminarium będzie również okazją do usystematyzowania zdobytych wiadomości oraz wyjaśnienia wszystkich podatkowych wątpliwości dotyczących zamknięcia roku 2008.
Seminarium poprowadzi Michał Tarka - ekspert, prawnik.
Od 4 lat prowadzi doradztwo prawne w zakresie nowoczesnych rozwiązań z zakresu zabezpieczania majątku, krajowego i międzynarodowego planowania, optymalizacji podatkowej i właścicielskiej na rzecz polskich klientów indywidualnych. Współpracuje jako tzw. Professional Support Lawyer z czołowymi kancelariami prawnymi oraz firmami doradczymi.
Autor publikacji książkowych oraz prasowych o tematyce prawno-podatkowej w prasie krajowej i zagranicznej (USA). Razem z dr J. Fiszerem (White & Case) autor Tax Analysts w Polsce. Ekspert Krajowej Izby Gospodarczej. Uczestnik i panelista wielu konferencji dotyczących prawnych i podatkowych aspektów działalności z wykorzystaniem tzw. rajów podatkowych oraz unikania opodatkowania.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem CrefoSeminarium.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo w załączonym pliku PDF: program CrefoSeminarium
Zagadnienia, które będą omówione podczas seminarium:
1. Etapy ustalania wyniku podatkowego w CIT.
2. Analiza przypadków.
3. Zagadnienia dotyczące podatku VAT.
4. Wstęp do optymalizacji podatkowej (rodzaje optymalizacji, gdzie można generować
oszczędności podatkowe, rozliczenia menedżerów i członków zarządu).
5. Analiza przypadków - m.in. bieżąca działalność, sprzedaż środków trwałych czy sprzedaż udziałów.
6. Zasady wykonania bezpiecznej optymalizacji podatkowej.
Termin: ,b>środa, 28 stycznia 2009 r., godz. : 14:00-17:00
Miejsce: Warszawa, ul. Mysłowicka 14A (siedziba Creditreform Polska Sp. z o.o.)
Zgłoszenia: należy przesyłać faksem lub e-mailem bezpośrednio do organizatora, tj.: Pani Erna Grońska, faks: (022) 440-15-06, e-mail: egronska@creditreform.pl
Wiadomość dla członków KFCh:
Członkowie Krajowego Forum Chłodnictwa korzystają z 50%-owego upustu w opłatach za wspomniane szkolenia. Koszt udziału w seminarium dla członków KFCh wynosi 100 zł/os. (+VAT) dla pierwszej osoby oraz 75 zł (+VAT) dla każdej kolejnej osoby zgłoszonej z danej firmy (zamiast standardowych opłat wynoszących odpowiednio 200 zł i 150 zł). Proszę pamiętać, aby na druku zgłoszenia dopisać hasło "CZŁONEK KFCH". Umożliwi to organizatorom prawidłowe naliczenie kosztów.