Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą firmy VALUE - pompy próżniowe jednostopniowe. Pełen zakres pomp próżniowych już dostępny w sklepie COOLMARKET.pl

COOLMARKET.PL: Pompy próżniowe VALUE jednostopniowe już od 349 brutto
Nowa seria pomp próżniowych jednostopniowych VALUE
do czynników R410A, R407C, R134, itd. wydajność od 51-198 l/min


Pompy próżniowe VALUE to pompy łopatkowe jednostopniowe ze smarowaniem olejowym z wbudowanym wakuometrem, stosowane min. w klimatyzacji i chłodnictwie służące do usuwania gazów (wytworzenia podciśnienia) w zamkniętej przestrzeni.

Ponadto pompa ta jest wyposażona:
- w zawór bezpieczeństwa, która nawet przy awarii zasilania, odcina pompę od układu,
- duża dokładność manometrów,
- zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się oleju,
- duży wziernik wskazujący poziom oleju oraz zabezpieczenie uniemożliwiające załączenie pompy bez oleju,
- dwustopniowa.

Zastosowanie pomp próżniowych:
- serwisowanie układów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych
- pakowanie próżniowe
- pompy wstępne
- analiza gazów
- urządzenia medyczne
- oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest wytworzenie podciśnienia.

Właściwości pomp próżniowych:
- Zapobieganie powrotu oleju. Kanał dla gazów wstępnych został specjalnie zaprojektowany. Dzięki niemu przemieszczający się olej nie przedostanie się do wypompowywanych zbiorników i układów.
- Zapobieganie wydmuchu par oleju. Oddzielony zbiornik oraz urządzenia separujące na wydechu pompy zapobiegają wydmuchiwaniu, rozbryzgiwaniu oleju.
- Obudowa ze stopu aluminium. Zastosowana została obudowa ze stopu aluminium. Stopy aluminium wykazują się bardzo dobrą przewodnością cieplną i wytrzymałością. Dzięki temu pompa jest lepiej chłodzona i może pracować długotrwale. Ponadto pompa ma ładny metaliczny wygląd.
- Zaprojektowana od podstaw. Elementy elektryczne, mechaniczne i niemechaniczne zostały zaprojektowane od podstaw, co przyczyniło się do stworzenia pomp bardziej kompaktowych, lżejszych i niezawodnych.
- Wysoki moment rozruchowy. Zaprojektowany wysoki moment rozruchowy ułatwia rozruch i zwiększa efektywność. Pompa może pracować nawet w niskich temperaturach i przy niskim napięciu.
- Wymuszony system smarujący (pompy dwustopniowe). Pompy te mają zaimplementowane system smarujący zaprojektowany do dostarczania czystego, przefiltrowanego oleju do wszystkich wewnętrznych łożysk i powierzchni zużywających się, niezależnie od ciśnienia operacyjnego pompy.
- Niski hałas i wibracje. Elastyczne połączenie umieszczone pomiędzy silnikiem i modułem skutkuje super cichą i płynną pracą.
- Wysoka dokładność manometrów.
- Zabezpieczenie uniemożliwiające załączenie pompy bez oleju.

Zapraszamy do zapoznania się z Pełna ofertą w sklepie internetowym Coolmarket.pl

Źródło: Sklep Internetowy Brasner