Targi w Norymberdze to duża, odbywająca się co dwa lata, prestiżowa impreza branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Cenią ją zarówno wystawcy jak i zwiedzający z całego świata. Wszyscy mają okazję zapoznać się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami technicznymi, technologiami jak też nowinkami z branży chłodniczej.


Dla firm uczestniczących w targach jest to także wspaniała okazja, żeby spotkać się klientami z całej Europy. W ciekawej atmosferze i niepowtarzalnej scenerii targów wszystkie prowadzone rozmowy biznesowe są dużą przyjemnością.
Branża chłodnicza to pełen profesjonalizm, wystawcy starają się jak najlepiej przedstawić swoją markę i produkty, a odwiedzający jak najwięcej zobaczyć, zebrać możliwie dużo informacji i nawiązać kontaktów.
„Chillventa 2008” nie była pierwszymi targami, na których wystawialiśmy nasze produkty. Dwa lata temu zadebiutowaliśmy w Norymberdze na Targach IKK.
Targi z uwagi na wielkość i liczbę wystawców z całego świata to idealne miejsce do pokazania naszej firmy po 27-latach działalności. W swojej ofercie jako firma produkcyjna posiadamy trzy linie produktów tj. agregaty i zespoły sprężarkowe dla potrzeb chłodnictwa, agregaty w obudowach MINI i KOMPAKT dla chłodnictwa i klimatyzacji oraz schładzacze cieczy technologicznych i klimatyzacyjnych. Powodem decyzji o uczestnictwie w targach było zaprezentowanie naszych produktów na szerokim rynku europejskim.
Tegoroczne stoisko w Norymberdze zatytułowaliśmy „COOL Art Gallery” i w odpowiedniej do nazwy konwencji przygotowaliśmy wystrój stoiska. Naszym zamysłem było pokazanie galerii naszych urządzeń oraz kreatywności i nowoczesności jakim cechuje się nasza produkcja.
Urządzenia ozdobione zostały kolorowymi motywami zaczerpniętymi z twórczości wybitnego malarza Wassily Kandinsky’ego. Artystycznego charakteru dopełniły gadżety w postaci pasteli, które otrzymywali wszyscy odwiedzający nasze stoisko.
Na stoisku zaprezentowaliśmy 4 urządzenia z linii MINI i KOMPAKT. Agregaty z tej linii produkcyjnej eksportujemy na rynki europejskie. Zostały one uznane za dobry produkt i docenione przez naszych odbiorców. Wykonane w najnowszej technologii podzespoły stosowane w naszych urządzeniach można było po raz pierwszy zobaczyć właśnie na tych targach.
Dotyczy to np. najnowszej konstrukcji wentylatorów osiowych Ziehl-Abegg serii „owlet”,
w których specjalnie wyprofilowane śmigła przypominają skrzydła sowy co zwiększa ich wydajność a jednocześnie znacząco obniża hałas i poziom poboru energii elekrtycznej.
Zarówno zwiedzający jak i nasi partnerzy z branży bardzo pozytywnie i pochlebnie wypowiadali się o prezentacji firmy PPH COOL. My również z sympatią wspominamy nasz pobyt na targach Chillventa 2008. Szczególnie miło było nam gościć wiele polskich firm, które odwiedziły nasze stoisko. Fakt, że znaleźliśmy się w gronie elitarnej grupy firm i ludzi z branży chłodniczej i klimatyzacyjnje również nie pozostaje dla nas bez znaczenia – podnosi bowiem prestiż i zaufanie do firmy.
Targi to zawsze okazja do zawarcia nowych kontraktów handlowych i znalezienia potencjalnych kontrahentów. To także niepowtarzalna okazja spotkania się w jednym czasie i w jednym miejscu z naszymi dostawcami zagranicznymi oraz nakreślenia wspólnych planów na następne dwa lata.
Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy również nadzieję, że będziemy mieli okazję podzielić się z Państwem wrażeniami z kolejnych targów w Norymberdze – Chillventa 2010.PPH COOL