Data rozpoczęcia
2010-09-28
Data zakończenia
2010-09-30
Miejsce
Kielce

CONTROL-TECH - XII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej
CONTROL-TECH - XII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-TECH w Targach Kielce to najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparatura badawcza i najnowsze wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych.

Swoje stoiska na tych targach mają liderzy rynku - największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. W tym roku było ich blisko 100 z całej Europy. CONTROL-TECH odwiedza coraz więcej kontrahentów chcących nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawicieli szeroko pojętej nauki, zainteresowanych nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy. Podczas targów można zobaczyć między innymi twardościomierze, mikroskopy inspekcyjne i pomiarowe, urządzenia do pomiaru chropowatości, wagi przemysłowe, narzędzia, wiskozymetry laboratoryjne i przemysłowe oraz wiele innych urządzeń związanych z kontrolą jakości i pomiarami. Kieleckie targi CONTROL-TECH to doskonałe połączenie świata nauki i biznesu.

CONTROL-TECH Tradycyjnie już, imprezie towarzyszy bogaty program branżowych spotkań i konferencji. W tym roku przygotowały je firmy Tqmsoft i Elhys oraz patron honorowy wystawy Politechnika Świętokrzyska, która od lat wspiera te targi. Ponadto patronat nad imprezą objął Prezes Polskiego Centrum Badań i Ceryfikacji oraz Główny Urząd Miar.

Ze względu na duże zainteresowanie imprezą, wystawa przemysłowych technik pomiarowych odbywa się w Kielcach również w sezonie wiosennym i towarzyszy między innymi Salonowi Technologii Obróbki Metali STOM.

Równolegle do jesiennej edycji targów CONTROL-TECH odbyły się także Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET.

Strona internetowa: www.ctk.com.pl

Źródło: ''