Data rozpoczęcia
2009-09-29
Data zakończenia
2009-10-01

29.09-01.10.2009 Kielce
Targi Kielce zapraszają na ósmą edycję targów CONTROL-TECH, prezentujących najnowsze techniki i metody pomiarowe. Organizowane są one z myślą o przedstawicielach różnych branż, w których nowatorskie techniki i metody pomiarowe są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu przemysłu. Doskonałe połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że co roku na targi przybywają zarówno kontrahenci chcący nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawiciele szeroko pojętej nauki zainteresowani nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy.
Z roku na rok zainteresowanie wystawą rośnie. Świadczy o tym chociażby 15% wzrost sprzedaży powierzchni wystawienniczej podczas ostatniej imprezy w porównaniu z rokiem 2006.Podczas siódmej edycji CONTROL-TECHU 165 wystawców z 18 krajów (Austrii, Czech, Francji, Holandii, Izraela, Japonii, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch, USA, Chin, Hiszpanii, Danii,, Szwecji, Indii, Irlandii), na 800 m/kw prezentowało swoje produkty, które w ciągu trzech dni obejrzało 3 tys. zwiedzających. Wśród wystawców znalazły się największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. Równie szeroko były prezentowane twardościomierze, mikroskopy inspekcyjne i pomiarowe, urządzenia do pomiaru chropowatości, wagi przemysłowe, narzędzia, wiskozymetry laboratoryjne i przemysłowe oraz wiele innych urządzeń związanych z kontrolą jakości i pomiarami.
Targi CONTROL-TECH są doskonałą okazją do skonfrontowania spostrzeżeń oraz wymiany doświadczeń osób związanych z branżą pomiarową. Każdego roku organizatorzy zapewniają uczestnikom targów udział w seminariach i konferencjach. W ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszył się Międzynarodowy Kongres ICPM "Obróbka Precyzyjna".
Targi CONTROL-TECH odbywają się wspólnie z Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa METAL, Wystawą Technologii, Przetwórstwa i Zastosowania Metali Nieżelaznych NONFERMET oraz Wystawą Spawalnictwo.
Strona internetowa: www.ctk.com.pl