Data rozpoczęcia
2012-10-25
Data zakończenia
2012-10-27
Miejsce
Kielce

CONTROL-TECH
CONTROL-TECH - Targi Przemysłowej Techniki PomiarowejCONTROL-TECH - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej
XVI Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH
25-27.10.2012 r., Kielce

Targi CONTROL-TECH, które odbyły się w tym roku w Kielcach już po raz czternasty, zostały rozszerzone o dodatkową branżę - badania nieniszczące, umożliwiające uzyskanie informacji o stanie fizycznym, wadach i własnościach badanego obiektu (materiału, wyrobu, konstrukcji) bez spowodowania zmiany jego cech użytkowych. Od tego roku zakres branżowy targów Control-Tech obejmował zatem nie tylko przyrządy i maszyny pomiarowe, urządzenia pomiarowe specjalnego zastosowania, elementy do urządzeń pomiarowych i badawczych, oprogramowanie do komputerowego wspomagania zapewnienia jakości czy systemy optyczno-elektroniczne, ale także aparatura analityczna oraz aparatura do prób nieniszczących.

Swą ofertę na targach CONTROL-TECH zaprezentowali liderzy rynku – blisko 100 największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. Targi cieszyły się także bardzo dużym zainteresowaniem specjalistów, kontrahentów oraz przedstawicieli świata nauki, którzy szukają na nich nowości branżowych, ciekawych rozwiązań technologicznych oraz okazji do nawiązania relacji biznesowych i pogłebienia wiedzy.

Tegoroczny CONTROL-TECH wzbogacony został konferencja TEROTECHNOLOGIA 2011” oraz seminarium „Systemy Instron”.

Przez wzgląd na duże zainteresowanie imprezą, wystawa przemysłowych technik pomiarowych odbywa się w Kielcach również w sezonie wiosennym i towarzyszy między innymi Salonowi Technologii Obróbki Metali STOM.

Równolegle do targów CONTROL-TECH odbyły się w Targach Kielce Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET.


Strona internetowa: www.targikielce.pl