Data rozpoczęcia
2009-03-25
Data zakończenia
2009-03-27

25-27.03.2009 Kielce


Po sukcesie, jakim zakończyła się we wrześniu 2008 roku VIII edycja wystawy CONTROL-TECH, podczas której zapoznać można było się z najnowocześniejszym sprzętem i technikami pomiarowymi dla odlewnictwa, w 2009 roku w halach Targów Kielce odbędzie się również podobna impreza towarzysząca targom obróbki metali.
CONTROL-STOM czyli Salon Przemysłowej Techniki Pomiarowej odbędzie się równolegle do II Salonu Technologii Obróbki Metali, którego poprzednia edycja okazała się najlepszym debiutem w Targach Kielce 2009 roku. Na 2 500 powierzchni swoje produkty zaprezentowało ponad 170 firm między innymi z Niemiec, Czech, Finlandii, Japonii, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Tajwanu, Holandii, Szwecji, Izraela, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA. Imprezy te zatem będą stanowić swoje doskonałe uzupełnienie.
Organizując wystawę CONTROL-STOM Targi Kielce wychodzą naprzeciw oczekiwaniom branży. Z roku na rok na rynku technik pomiarowych zwiększa się konkurencja, dlatego spotkanie w kieleckim centrum wystawienniczym to kolejna duża szansa na pozyskanie klientów, zdobycie nowych kontaktów oraz podkreślenie swojej pozycji w branży. Połączenie salonu technik pomiarowych z obróbką metali jest niezwykle korzystne dla gości, którzy odwiedzą wystawę. Pomiary są bowiem naturalnym zapleczem dla tej branży i trudno wyobrazić sobie ich podział. Techniki i sprzęt prezentowane podczas CONTROL-STOM pozwalają na pozyskiwanie informacji o szczególnej użyteczności. Wokół systemów pomiarowych, które mają zastosowanie w obróbce metali gromadzi się coraz więcej firm. Dlatego obecność Państwa w Kielcach jest konieczna, by sprostać narastającej konkurencji.
Podczas kieleckiego Salonu Przemysłowej Techniki Pomiarowej w marcu będzie można zatem zobaczyć między innymi najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparaturę badawczą i wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. Nie zabraknie również najnowszych trendów rozwoju tej branży.
CONTROL-STOM to jednak nie tylko spotkania biznesowe. Imprezie towarzyszyć będzie bogaty program branżowych spotkań i konferencji. Podobnie jak podczas jesiennego CONTROL-TECHU salon zorganizowany zostanie przy współpracy z Politechniką Świętokrzyską, której baza naukowa jest nieocenionym źródłem wiedzy.
>>więcej