Data rozpoczęcia
2011-03-22
Data zakończenia
2011-03-24
Miejsce
Kielce

CONTROL-STOM 2011
XIV Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM

Data najbliższej edycji: 22-24 III 2011

CONTROL-TECH Wiosenny Salon Przemysłowej Techniki Pomiarowej to nie jest na pewno czas stracony. Wręcz przeciwnie. Organizacja CONTROL-STOM nie tylko jesienią, ale również w marcu była strzałem w dziesiątkę. To już drugi rok z rzędu jest on doskonałym uzupełnieniem pozostałych wystaw. Połączenie salonu technik pomiarowych z obróbką metali okazało się niezwykle korzystne dla gości, którzy odwiedzili wystawę. Pomiary są bowiem naturalnym zapleczem dla tej branży i trudno wyobrazić sobie ich podział.

Techniki i sprzęt prezentowane podczas CONTROL-STOM pozwalają na pozyskiwanie informacji o szczególnej użyteczności. Na tej wystawie można zobaczyć między innymi najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparaturę badawczą i wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. Nie brakuje również najnowszych trendów rozwoju tej branży.
CONTROL-TECH
Propozycją dla bardziej dociekliwych było też z pewnością seminarium przygotowane przez firmę TQMsoft na temat rozwiązań CAQ (Computer Aided Quality) w zarządzaniu i kontroli jakości.

W tym samym czasie odbyły się również III Salon Technologii Obróbki Metali STOM, V Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO oraz po raz pierwszy Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO – SURFACE.

Wystawy zgromadziły ponad 3 500 branżowych specjalistów.

www.targikielce.pl

Źródło: ''