Data rozpoczęcia
2010-03-23
Data zakończenia
2010-03-26
Miejsce
Kielce

CONTROL-STOM 2010 - XI Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej
CONTROL-STOM czyli Salon Przemysłowej Techniki Pomiarowej, który po raz pierwszy miał miejsce wiosną, odbył się równolegle do II Salonu Technologii Obróbki Metali, którego poprzednia edycja okazała się najlepszym debiutem w Targach Kielce 2008 roku oraz IV Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO. Imprezy te zatem stanowiły swoje doskonałe uzupełnienie.

Organizując wystawę CONTROL-STOM Targi Kielce spełniły oczekiwania branży. Z roku na rok na rynku technik pomiarowych zwiększa się konkurencja, dlatego spotkanie w kieleckim centrum wystawienniczym było kolejną dużą okazją na pozyskanie klientów, zdobycie nowych kontaktów oraz podkreślenie swojej pozycji w branży.

Organizując wystawę CONTROL-STOM Targi Kielce wychodzą naprzeciw oczekiwaniom branży. Z roku na rok na rynku technik pomiarowych zwiększa się konkurencja, dlatego spotkanie w kieleckim centrum wystawienniczym to kolejna duża szansa na pozyskanie klientów, zdobycie nowych kontaktów oraz podkreślenie swojej pozycji w branży. Połączenie salonu technik pomiarowych z obróbką metali jest niezwykle korzystne dla gości, którzy odwiedzą wystawę. Pomiary są bowiem naturalnym zapleczem dla tej branży i trudno wyobrazić sobie ich podział. Techniki i sprzęt prezentowane podczas CONTROL-STOM pozwalają na pozyskiwanie informacji o szczególnej użyteczności. Wokół systemów pomiarowych, które mają zastosowanie w obróbce metali gromadzi się coraz więcej firm. Dlatego obecność Państwa w Kielcach jest konieczna, by sprostać narastającej konkurencji.

Podczas kieleckiego Salonu Przemysłowej Techniki Pomiarowej w marcu będzie można zatem zobaczyć między innymi najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparaturę badawczą i wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. Nie zabraknie również najnowszych trendów rozwoju tej branży.
CONTROL-STOM to jednak nie tylko spotkania biznesowe. Imprezie towarzyszyć będzie bogaty program branżowych spotkań i konferencji. Podobnie jak podczas jesiennego CONTROL-TECHU salon zorganizowany zostanie przy współpracy z Politechniką Świętokrzyską, której baza naukowa jest nieocenionym źródłem wiedzy.

www.targikielce.pl