Con-Coil jest nowym na krajowym rynku produktem firmy . Jest to pianowy, kwasowy zmywacz i wybielacz przeznaczony przede wszystkim do skraplaczy lamelowych chłodzonych powietrzem, a także do innych powierzchni aluminiowych, miedzianych oraz mosiężnych. Doskonale nadaje się do mycia elektrofiltrów, które przy czyszczeniu tradycyjnym (strumieniem cieczy pod ciśnieniem) łatwo mogą ulec uszkodzeniu.
Charakteryzująca Con-Coil powierzchniowo aktywna piana rozdrabnia i wypłukuje spomiędzy lameli wszelkie zanieczyszczenia, ograniczające przedmuch powietrza. Szybko i efektywnie usuwa brud, resztki owadów, pyłki roślinne, sierść, pióra a także nalot tlenkowy nawet z najbardziej niedostępnych miejsc. Rozjaśnia i nabłyszcza czyszczone powierzchnie. W czasie krótszym niż 5 minut pozostawia je całkowicie czyste, jasne i lśniące a przy tym pozbawione warstwy izolacji cieplnej - poprawiając tym samym wydajność wymiennika.
Con-Coil przeznaczony jest do mycia niskociśnieniowego. Dostępny jest w postaci koncentratu (3,8 l).
Autoryzowanym przedstawicielem Rectorseal w Polsce jest firma Wigmors.

Komentarze

  • Świetny

    Super płyn, chłodnice wentylatorowe wewnątrz komór rybnych, ciastkarskich czy też mięsnych czyści idealnie, odgrzybia i likwiduje całkowicie smród a nawet dodaje trochę fajnego zapachu. Dodatkową zaletą jest to , że w zależności od zabrudzenia można stosować różne stężenia przy rozcieńczaniu.