Mamy przyjemność poinformować o zmianie formuły znanego od lat na polskim rynku preparatu Coil Disinfectant firmy Rectorseal.
Fot. 1. Nowy Coil Disinfectant
Nowy Coil Disinfectant posiada wszystkie właściwości swojego poprzednika a dodatkowo jego spektrum działania rozszerzone zostało o zwalczanie bakterii Legionella pneumophilia, odpowiedzialnej za wywoływanie tzw. choroby legionistów oraz gorączki Pontiak.
Dodatkowo zmianie uległy opakowania, w jakich oferowany jest preparat. I tak Coil Disinfectant dostępny jest teraz w opakowaniach o pojemnościach:
- 1 litr, w butelce ze spryskiwaczem
- 5 litrów + do każdej butelki gratis spryskiwacz o pojemności 1 l
Coil Disinfectant to środek o działaniu bakteriobójczym, czyszczącym, dezodoryzującym i dezynfekującym jednocześnie. Przeznaczony jest do wymienników lamelowych, tac ociekowych klimatyzatorów, pomp ciepła, kanałów wentylacyjnych, urządzeń filtrujących powietrze a także do wszelkich powierzchni ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, metali, drewna, ceramiki oraz powierzchni emaliowanych. Zabija bakterie chorobotwórcze i grzyby, niszczy oraz powstrzymuje wzrost pleśni - zapobiegając uczuleniom i infekcjom. Pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach. Sposób użycia sprowadza się do spryskania płynem a następnie wytarcia danej powierzchni, w przypadku zaś powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością - dodatkowo spłukania jej wodą. Posiada atest PZH. Może być stosowany w domach, szpitalach, gabinetach medycznych i dentystycznych, przedszkolach i żłobkach, restauracjach, salach treningowych, dworcach, hotelach, fabrykach, biurach, samochodach itd.
Przedstawiciel producenta w Polsce: Wigmors