CM CLIMA wsparła XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

CM CLIMA wylicytowała serduszko WOŚP
9 stycznia 2011 roku firma CM CLIMA w lokalnej licytacji limitowanej serii złotych serduszek 19. Finału WOŚP w Bydgoszczy wygrała serduszko o numerze 6.

CM CLIMA razem ze Stowarzyszeniem Kucharzy Kujaw i Pomorza oraz Stowarzyszeniem Kucharzy Euro-Toques Polska wsparła także przedsięwzięcie przygotowywania posiłków w restauracji „Pod Czerwonym Serduszkiem” utworzonej na bydgoskim rynku. Cały dochód ze sprzedaży posiłków został przekazany na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serduszko WOŚP nr 6
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 9 stycznia 2011 r., a jego celem jest ratowanie życia i zdrowia dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Zebrano kwotę 37 008 974 zł.
W każdym Finale WOŚP odbywa się Licytacja Złotych Serduszek. Każdego roku może być inna ilość serduszek - zależy to od tego, co rok wcześniej, oprócz banknotów i monet, znajdzie się w puszkach wolontariuszy. Serduszka te są bowiem wykonywane ze złota, które zostaje ofiarowane Fundacji WOŚP w poprzednim Finale. Wszystkie złote pierścionki, obrączki i inne elementy złotej biżuterii trafiają do Mennicy Polskiej, zostają przetopione i uzyskanego w ten sposób złota wykonywane są Złote Serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wielka Orkiestra Jurka Owsiaka będzie grała do końca świata i o jeden dzień dłużej!Źródło: CM CLIMA

Komentarze

  • Brawo

    Brawo Adam i Henryk :)
    brawo, dołączyliście do grona zdobywców serduszka:)
    Pozdro :)