Od 28 lutego br. w Madrycie trwają Międzynarodowe Targi Klimatyzacji, Ogrzewnictwa, Wentylacji i Chłodnictwa CLIMATIZACION 2007.
CLIMATIZACION 2007 - International Air-conditioning, Heating, Ventilation and Refrigeration Exhibition (Międzynarodowe Targi Klimatyzacji, Ogrzewnictwa, Wentylacji i Chłodnictwa) będą trwały do dnia 3 marca br. Dwunasta już edycja targów organizowana jest przez Tragi Madryckie IFEMA przy patronacie Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Klimatyzacyjnych AFEC.
Tegoroczna edycja może pochwalić się:
- 110 000 m² powierzchni wystawienniczej,
- 1 500 uczestnikami, przy czym 21% spośród wystawców pojawi się na tych targach po raz pierwszy.
Wzorem ubiegłych lat wydzielono tematyczne i przestrzenne działy w 10 różnych pawilonach:
- Klimatyzacja i Wentylacja,
- Ogrzewnictwo i Przygotowanie,
- Chłodnictwo,
- Monitoring
- Centralne Systemy Sterowania i Regulacji,
- Aplikacje dla Serwisów Instalacji oraz
- Narzędzia i Urządzenia dla Instalacji.
Ofertę wystawców dopełni bogaty program specjalistycznych seminariów i konferencji pod wspólnym hasłem "FORO CLIMA". Ponadto po raz trzeci zostanie przedstawiona "INNOVATION GALLERY", która ma za zadanie nie tylko propagować produkty i urządzenia o innowacyjnym charakterze, ale także pobudzać do działania znajdujące się niemal w każdej firmie działy promocji i rozwoju.
Wśród polskich wystawców:
- podwrocławska Cooling Solutions Sp.z o.o. - firma produkująca freonowe i amoniakalne urządzenia chłodnicze takie jak agregaty skraplające, zespoły sprężarkowe, agregaty wody lodowej oraz wszelkiego rodzaju urządzenia chłodnicze wykonywane wg indywidualnych specyfikacji klienta wraz z szafami sterowniczymi,
- Formaster S.A. z Kielc - producent urządzeń do oczyszczania i ogrzewania wody
oraz
- warszawskie Wydawnictwo Polski Instalator.
Feria de Madrid - miejsce targów, jest oddalone od centrum Madryty zaledwie o kilka minut drogi i położone jest w pobliżu lotniska Barajas. Wystawa będzie czynna w godzinach od 10.00 do 20.00, z wyjątkiem dnia ostatniego.
Strona internetowa targów: www.ifema.es