Jedenasta edycja Międzynarodowych Targów Klimatyzacji, Ogrzewnictwa, Wentylacji i Chłodnictwa CLIMATIZACION odbędzie się w Madrycie (Hiszpania) w dniach 23-26 lutego 2005 r.Wzorem ubiegłych lat wydzielono tematyczne i przestrzenne działy:
Klimatyzacja i Wentylacja będzie prezentowana w pawilonach 5, 8 i 10;
Ogrzewnictwo i Przygotowanie c.w.u. w halach 1, 2, 3, 4, 5;
Chłodnictwo, Monitoring oraz Centralne Systemy Sterowania i Regulacji, Aplikacje dla Serwisów Instalacji w hali 6.
Narzędzia i Urządzenia dla Instalacji będzie można obejrzeć, w zależności od ich zastosowania, w różnych pawilonach.
Natomiast w hali 7 zaprezentują się firmy oferujące nowoczesne technologie i urządzenia z zakresu energetyki, energii odnawialnej, gdyż równolegle z targami CLIMATIZACION 2005 odbywają się targi GENERA.
Ofertę wystawców dopełni bogaty program specjalistycznych seminariów i konferencji pod wspólnym hasłem „FORO CLIMA”. Ponadto po raz drugi zostanie przedstawiona „INNOVATION GALLERY”, która ma za zadanie nie tylko propagować produkty i urządzenia o innowacyjnym charakterze, ale także pobudzać do działania znajdujące się niemal w każdej firmie działy promocji i rozwoju.
Podsumowując targowe dane liczbowe, warto zauważyć, że targi te rosną w siłę. W ostatniej edycji mającej miejsce w 2003 roku na CLIMATIZACION swoją ofertę zaprezentowało 1408 firm, odwiedziło 43 822 specjalistów z Hiszpanii i zagranicy, a powierzchnia ekspozycyjna wynosiła 107 556 m2. Organizatorem tego święta naszej branży jest IFEMA.
Szczegóły:
www.climatizacion.ifema.es
Zobacz też plan targów
Do pobrania: ulotka informacyjna CLIMATIZACION 2005 (pdf)