Centrala klimatyzacyjna o największym wydatku powietrza wyprodukowana w 2010 roku przez Clima Produkt pracuje w fabryce Heesung Electronic Poland w Biskupicach Podgórnych koło Wrocławia.

Clima Produkt: rekordowa centrala w Heesung Electronic Polska
Rekordzista ubiegłego sezonu produkcyjnego w firmie Clima Produkt, centrala Golem-G-10 o wydatku powietrza 62 000 m3/godz. pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. Mimo swoich gabarytów urządzenie w pełni realizuje wymogi klimatyzacji powietrza. Oprócz funkcji grzania i chłodzenie odbywa się również regulacja jego wilgotności dzięki zastosowaniu nawilżania parowego.

Południowokoreański Heesung Electronic jest światowym liderem w branży elektronicznej, specjalizującym się w produkcji podzespołów do telewizorów LCD. Polski oddział firmy zlokalizowany został w specjalnej strefie ekonomicznej wchodzącej w skład parku technologicznego LG produkującej telewizory LCD i LED.
Źródło: Clima Produkt Sp. z o.o.

Komentarze

  • Heesung

    zapomnieliście dodać, że to ostatnia centrala jaką dostaczyliście na ten obiekt i dla tego inwestora...bo aktualnie kupuje już coś innego a o CP nie chce juz słyszeć