"Złotego Instalatora Dla Najlepszych 2004" wśród firm z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej otrzymała firma CLIMA PRODUKT Sp. z o.o. z Gdyni.

W dniu 03.06.2005 w podwarszawskim Konstancinie Jeziornej odbyło się uroczyste wręczenie nagród „ZŁOTY INSTALATOR DLA NAJLEPSZYCH ZA ROK 2004” laureatom konkursu organizowanego co roku przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję miesięcznika "Polski Instalator". Jako jedyna w dziedzinie techniki wentylacyjno klimatyzacyjnej nagrodzona została w kategorii „Opracowanie lub wdrożenie polskiego nowoczesnego rozwiązania technicznego” firma CLIMA PRODUKT Sp. z o.o. z Gdyni za centrale klimatyzacyjne typu HYGIENOS.


Wyróżnione przez kapitułę konkursową urządzenia są specjalną konstrukcją przeznaczoną do klimatyzacji pomieszczeń o wysokich wymaganiach higienicznych stawianych powietrzu wewnętrznemu z jakimi mamy do czynienia np. w obiektach medycznych, przemyśle farmaceutycznym czy spożywczym. Centrale HYGIENOS w swoim założeniu wychodzą naprzeciw obowiązującym wymaganiom sanitarnym, które szczególnie od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej są ściśle przestrzegane i egzekwowane.
Statuetki Złotego Instalatora nagrodzonym firmom w 5 kategoriach wręczyli Wojciech Jaster - Prezydent Korporacji, Piotr Czerwiński -Viceprezydent Korporacji i Małgorzata Tomasik - Redaktor Naczelny Polskiego Instalatora. Poza częścią oficjalną, spotkanie miało również charakter towarzysko - biznesowy, będąc doskonałą okazją do rozmów o obecnej kondycji w branży instalacji sanitarnych, toczonych przy akompaniamencie gorących rytmów muzyki latynoskiej oraz znakomitych potraw serwowanych zaproszonym gościom.

Komentarze