OPTIMA KRYSZTAŁ PLUS jest rozwiązaniem spełniającym rygorystyczne wymagania odnośnie pomieszczeń czystych.

Clima Gold: Centrale OPTIMA KRYSZTAŁ PLUS na targach Instalacje 2012
Centrale OPTIMA KRYSZTAŁ PLUS zapewniają komfort cieplny, dbając przy tym o wysoką czystość i jakość powietrza, która jest szczególnie trudnym celem do realizacji w pomieszczeniach zamkniętych, w których panują wyższe stężenia szkodliwych substancji oraz nieprzyjemne zapachy. W centralach OPTIMA KRYSZTAŁ PLUS zapewniono również możliwość kompensacji niekorzystnych warunków zewnętrznych i wewnętrznych, tj. smog, hałas, wysoka wilgoć i zawartość szkodliwych substancji w powietrzu.

Zapewnienie odpowiedniej higieny urządzenia do obróbki powietrza wymagało zastosowania całkowicie odmiennej konstrukcji centrali, która nie tylko będzie łatwa do czyszczenia, ale też będzie bardzo trudna do zabrudzenia. Nowatorską konstrukcję centrali producent - firma Clima Gold - oparła na wykonaniu bezszkieletowym, skutkującą wyeliminowaniu mostków cieplnych związanych z konstrukcją szkieletową, wykonaniu całego wnętrza centrali z blachy nierdzewnej 1.4301 i zaokrąglonych kątach wewnętrznych oraz podwójnym uszczelnieniu osłon zdejmowanych.

Wszystkie komponenty użyte w centrali są najwyższej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty. OPTIMA KRYSZTAŁ PLUS jest w stanie zapewnić higieniczne powietrze do obiektów szpitalnych, laboratoryjnych, gabinetów lekarskich, ośrodków rehabilitacyjnych, domów opieki dla osób starszych i przewlekle chorych, zakłady produkcji leków oraz wszędzie tam gdzie kluczowym aspektem jest jakość powietrza.

Firma Clima Gold zaprezentuje swoją nową centrale w wykonaniu higienicznym Kryształ plus na Międzynarodowych Targach Poznańskich Instalacje 2012 w dniach 23.04 - 26.04.2012 r.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska Clima Gold - nr 60 (pawilon 3A parter).
Źródło: Clima Gold Sp. J.