Duże, otwarte przestrzenie i minimalizm formy sprawiają, że mieszkania w nowoczesnym stylu często postrzegane są jako zimne i ascetyczne. Sposobem na wprowadzenie do nich przytulnej i domowej atmosfery mogą być kominki elektryczne Bella, Bianca oraz Laguna marki Optiflame, których nowoczesny design doskonale harmonizować będzie ze współczesną stylistyką.

Ciepło w nowoczesnym domu, czyli nowe kominki elektryczne marki Optiflame
Bianca - styl i funkcjonalność

Nowoczesne aranżacje wymagają oryginalnych i praktycznych rozwiązań. Kominek elektryczny z obudową Bianca marki Optiflame spełnia w tym zakresie oczekiwania użytkowników. W odróżnieniu od tradycyjnych kominków nie wymaga usuwania popiołu, magazynowania opału oraz czyszczenia komina. Nieskomplikowana obsługa sprawia, iż każdy z członków rodziny będzie w stanie poradzić sobie z jego uruchomieniem. Wystarczy bowiem podłączyć go do prądu za pomocą przewodu zasilającego z wtyczką, aby móc w pełni rozkoszować się ciepłem i przyjemnym widokiem płomieni. Dodatkowo, zastosowane w modelu Bella rozwiązania wpływają na komfort użytkowania. Duży, 26 calowy wkład kominkowy z imitacją płonących polan, wbudowany termowentylator ze sterowaniem termostatycznym, który łagodnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu oraz możliwość regulacji jasności i prędkości płomienia za pomocą pilota zdalnego sterowania sprawiają, że korzystanie z kominka elektrycznego Bianca marki Optiflame to prawdziwa przyjemność. O nowoczesnym charakterze świadczy również jego nowoczesny design. Lakierowana, błyszcząca obudowa w kolorze głębokiej czerni, oryginalny karbowany panel wewnętrzny oraz geometryczny kształt, w myśl zasady im „ mniej tym lepiej”, z pewnością zachwyci miłośników wnętrz w stylu minimalistycznym i będzie stanowić wyrazistą ozdobę wnętrza.

Laguna – z funkcją filtrowania powietrza


Laguna marki Optiflame to wyjątkowo efektowny kominek elektryczny z obudową. Wyposażony został bowiem w trzydziesto calowy wkład z efektem płonących polan. Jego ciekawy wygląd oraz duży rozmiar sprawia, iż wpisze się w wystrój przestronnych i wysokich pomieszczeń, zagospodarowując pustą przestrzeń. Kominek zdobi prosta, geometryczna obudowa w czarnym kolorze z wewnętrznym wypełnieniem w barwie stali i górną półką wykonaną ze szkła. Kolorystyka, forma, a także gładka i jednolita powierzchnia kominka Laguna harmonizuje ze stylistyką nowoczesnych wnętrz. Co ciekawe, kominek elektryczny Laguna marki Optiflame posiada również funkcję filtrowania powietrza, która oczyszcza pomieszczenie z alergenów, zanieczyszczeń i pyłków. Możliwość uruchomienia jej bez konieczności pracy termowentylatora to dodatkowa zaleta, która sprawia, że kominek Laguna marki Optiflame jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu.

Styl nowoczesny, choć tak chętnie wykorzystywany przez projektantów, często razi chłodem i mało przytulną atmosferą. Sposobem na jego ocieplenie są nowe kominki elektryczne Bella, Bianca, Laguna marki Optiflame. Ich nowoczesny design podkreśli charakter nowoczesnego wystroju, a szczególny blask płomieni nada wnętrzu ciepłego i przyjaznego charakteru.

Kominek elektryczny Bella Marki Optiflame

Efekt płonących polan Optiflame
Typ: kominek + obudowa
Kolor obudowy/ramy: czarno-biały
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 1080x1416x445 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 230 W
Cena brutto: 3200 zł

Kominek elektryczny Bianca Marki Optiflame

Efekt płonących polan Optiflame
Typ: kominek + obudowa
Kolor obudowy/ramy: czarny z połyskiem
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 1069x1092x483 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 230 W
Cena brutto: 2960 zł

Kominek elektryczny Laguna Marki Optiflame

Efekt płonących polan Optiflame
Typ: kominek + obudowa
Kolor obudowy/ramy: czarny z elementami stalowymi
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 1172x1454x495 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 170 W
Cena brutto: 5030 zł

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.