Ciche, wydajne i energooszczędne wentylatory EC GreenTech ebm-papst można z łatwością zainstalować w istniejących systemach z klimakonwektorami (fan colilami).

Ciche wentylatory GreenTech EC ebm-papst do klimakonwektorów
Zapewne wielu z nas doświadczyło zbyt głośnej klimatyzacji w pokoju hotelowym, nieodpowiednio regulowanej i włączonej stale dla osiągnięcia przyjemnego klimatu.
GreenTech EC ebm-papst. Fot. ebm-papst
Wiele systemów kontroli klimatu jest zbyt stara, zbyt głośna lub nieprawidłowo działająca. Choć właściciele hoteli często wolą inwestować w rzeczy widzialne jak np. meble, ciche i dobrze funkcjonujące systemy kontroli klimatu są niezbędne do przyjemnego pobytu w hotelu. Ebm-papst podpowiada: komfort i efektywność tch systemów można łatwo zwiększyć za pomocą innowacyjnych komponentów.

Klimakonwektory lub konwektory mają za zadanie ocieplenie lub ochłodzenie powietrza wewnętrznego i są często eksploatowane przez długie cykle pracy. Dlatego też opłacalna jest inwestycja w energooszczędne komponenty ich konstrukcji. Obok wymiennika ciepła, najważniejszym elementem budowy fan coila jest wentylator.
Projektanci ebm-papst opracowali różne modele wentylatorów, cichych i oszczędzających energię, o urządzeń klimakonwekcyjnych. Wentylatory GreenTech dostarczaja do 2200 m³/h powietrza w zakresie mocy od 40 do 250 watów. Wszystkie modele zostały zaprojektowane w kierunku cichej pracy i kompaktowej budowy.

Wentylatory w istniejących instalacjach, mogą być łatwo wymienione na nowe, energooszczędne wentylatory EC GreenTech ze względu na proste rozwiązanie plug and play.

Więcej informacji na temat skutecznej i oszczędnej kontroli klimatu w hotelach znajduje się na stronie: www.hotel.ebmpapst.com