Nowość ESBE.


Wraz ze wzrostem zainteresowania paliwami stałymi jako korzystnym źródłem energii klienci stawiają nowe wymagania i żądania. Firma ESBE uwzględniła potrzeby swoich klientów i wprowadza na rynek całkowicie nową gamę produktów, zaprojektowaną w celu ochrony kotłów przed niską temperaturą na powrocie kotła oraz optymalizacji ładowania zbiorników akumulacyjnych – od najmniejszych kotłów opalanych peletami po kotły o mocy do 150 kW.
Odpowiednia temperatura wody na rurze powrotnej do kotła oraz optymalne ładowanie zbiornika akumulacyjnego – nowe produkty ESBE przeznaczone do instalacji opalanych paliwem stałym wyznaczają nowe standardy.
Prosta instalacja niewymagająca dużej przestrzeni, szeroka gama modeli, optymalna regulacja oraz niezawodne i bezpieczne działanie. Nowe termoregulatory i zawory temperaturowe ESBE mają niezwykłe właściwości i umożliwiają zastosowanie systemów opalanych paliwem stałym w sposób zapewniający maksymalną energooszczędność i ochronę środowiska. Produkty te są obecnie dostępne u dystrybutorów. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą SOLID Products ESBE 2009.