Wystartowało e-wydanie "Chłodnictwo&Klimatyzacja". Wydanie online to podwójna korzyść dla firm umieszczających reklamę w miesięczniku.


Redakcja pisma poinformowała o nowej formie wydawniczej "Chłodnictwa&Klimatyzacja" - ruszyło elektroniczne wydanie tego popularnego w branży VACR miesięcznika.

Miesięcznik dostępny jest teraz online na stronie
www.e-kiosk.pl.
Pierwsze wydanie jest zupełnie bezpłatne!*
Dzięki nowej formie publikacji Redakcja zamierza poszerzyć grono swoich czytelników, a reklamodawcy grono swoich potencjalnych klientów, ponieważ w cenie reklamy zleconej do miesięcznika reklamodawcy otrzymują także reklamę w Internecie. Czyli oprócz drukowanego tradycyjnego przekazu reklamowego zyskują tym samym dodatkową promocję. W reklamach wydania elektronicznego umieszczono aktywne linki do stron www.
E-wydanie to jedna z nowości odświeżających wizerunek pisma, które istnieje na rynku już 11 rok. Pierwszy w roku 2007 styczniowo-lutowy numer "Chłodnictwo&Klimatyzacja" zaskoczył stałych czytelników miesięcznika nowym wizerunkiem i nowym logo.
Szczegółowa instrukcja rejestracji, logowania i pobierania elektronicznego wydania pisma - na stronie e-kiosk.pl.

* podczas zamówienia danego numeru pisma należy kliknąć na "płatności", system zarejestruje płatność "0 zł".
to miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Na rynku wydawniczym istnieje od 1996 roku; dostępny w prenumeracie i księgarniach technicznych.
Pismo adresowane jest do projektantów, producentów, wykonawców, dystrybutorów oraz serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, stosowanych w przemyśle spożywczym i przetwórczym, handlu, służbie zdrowia, w obiektach użyteczności publicznej, w budynkach biurowych i mieszkalnych oraz w środkach transportu.
Pismo Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. >>prenumerata CH&K - u nas 10% taniej!