Od dziś za naszym pośrednictwem otrzymasz 10% zniżki na prenumeratę i numery archiwalne miesięcznika branżowego "Chłodnictwo&Klimatyzacja"!

Aby zamówić prenumeratę lub wybrane numery czasopisma "Chłodnictwo&Klimatyzacja" wypełnij formularz
Chłodnictwo&Klimatyzacja" to miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Wydawany przez "Euro-Media" z Warszawy na rynku wydawniczym istnieje od 1996 roku.
Pismo adresowane jest do projektantów, producentów, wykonawców, dystrybutorów oraz serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, stosowanych w przemyśle spożywczym i przetwórczym, handlu, służbie zdrowia, w obiektach użyteczności publicznej, w budynkach biurowych i mieszkalnych oraz w środkach transportu.
Według wyników naszej ANKIETY, „Chłodnictwo&Klimatyzacja” z wynikiem 17,83% jest zdecydowanym faworytem wśród pism branżowych. W trójce faworytów znalazły się też „Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja” (14,01%) Sigma-Not oraz „Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna” Masta (13,38%).
Od dzisiaj jeden egzemplarz "Ch&K" zamówiony na www.wentylacja.com.pl zakupisz w cenie 9,81 zł (bez zniżki 10,90 zł), prenumeratę całoroczną za 89,10 zł (bez zniżki 99,00 zł), a 6 kolejnych wydań tylko za 38,70 zł (bez zniżki 43,00 zł)! Dla studentów i modzieży uczącej się roczna prenumerata "Ch&K" 67,50 zł!
Aby zobaczyć spis treści ostatnich numerów lub zamówić prenumeratę miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja" wystarczy wypełnić formularz zamówienia na stronie (kliknij na miniaturę okładek):