Informujemy, że redakcja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja zmieniła adres swojej warszawskiej siedziby.


Informujemy, że z dniem 14.12.2006 r. zmianie uległa siedziba wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o., a tym samym i redakcji Chłodnictwo&Klimatyzacja. Wydawnictwo i redakcja miesięcznika wróciło na ul. KEN, gdzie kilka lat temu miało swoje biura, lecz pod nowy adres:

EURO-MEDIA Sp. z o.o.
"CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA"
Al. Komisji Edukacji Narodowej 95
02-777 Warszawa

W imieniu redakcji CH&K przepraszamy za niedogodności i prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres.
Numery telefonów i faks Wydwnictwa nie uległy zmianie (tel. 022 678 66 09, 678 35 60; fax 022 678 84 94).
Przy okazji przypominamy, że koniec roku to dobry czas na odnowienie prenumeraty miesięcznika. Za naszym pośrednictwem prenumerata CH&K o 10% taniej!Chłodnictwo&Klimatyzacja - ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji dostępny w prenumeracie. Pismo adresowane do projektantów, producentów, dystrybutorów, serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych stosowanych w przemyśle, handlu, w obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach biurowych i mieszkalnych. Czasopismo obecne jest na rynku wydawniczym od 1996 r.
Miesięcznik i jego dodatki rozprowadzane są poprzez prenumeratę, wybrane salony sprzedaży prasy na terenie kraju oraz za pośrednictwem branżowych portali internetowych. Kolportowany jest na wielu imprezach targowych, konferencjach i seminariach technicznych.