Prężnie działający w firmie Danfoss dział chłodnictwa przemysłowego udostępnił na rynku nowość w postaci zaworów odcinających i regulujących. Celem tych produktów jest zwiększenie bezpieczeństwa, dłuższa eksploatacja oraz łatwość montażu. Jako uzupełnienie pełnego wachlarza produktów firma Danfoss poleca nową aplikację Danfoss IR app. Pobierz ją dzisiaj, aby być na bieżąco z najnowszymi produktami w firmie Danfoss.

Chłodnictwo Przemysłowe firmy Danfoss dla Smartphone
Danfoss Chłodnictwo przemysłowe - logo
Aplikacja Danfoss IR jest dostosowana do pobierania innych aplikacji/narzędzi, które ułatwią pracę z produktami chłodnictwa firmy Danfoss. Wystarczy jednorazowe pobranie i będziesz na bieżąco.


Wydanie nr. 1:
Pierwsza aplikacja dla Danfoss IR to aplikacja SVL Flexline ™. SVL Flexline ™ to nowo wprowadzone elementy armatury chłodniczej. Aplikacja wyjaśnia cechy i korzyści stosowanych wyrobów oraz daje łatwy dostęp do danych technicznych i innych istotnych informacji o. produktach.
Ale to nie wszystko. Dołączone jest trochę rozrywki w postaci gry. Gra zbudowana jest wokół koncepcji "jedna platforma, wiele opcji", która jest główną zasadą SVL Flexline ™. Gra polega na prawidłowym doborze elementów. Sprawdź swoją wiedzę o produktach i zagraj z kolegami. Zobacz, kto odpowie na pytania najszybciej!

Wydanie 1 i 2 aplikacji

Wydanie nr. 2:
Kolejnym narzędziem udostępnionym na platformie Danfoss app jest aplikacja „Części Zamienne”. Ta aplikacja sprawia, że łatwo jest znaleźć odpowiednie części zamienne do danego zaworu z działu przemysłowego chłodnictwa Danfoss

Wszystko co musisz zrobić, to pobrać aplikację Danfoss IR raz, a będziesz zawsze posiadał aktualizowane aplikacje dotyczące Przemysłowego Chłodnictwa Danfoss. Aplikacja jest opracowana dla iPhone, iPad oraz Android i można ją pobrać za pośrednictwem Apps Store lub na stronie internetowej Chłodnictwa Przemysłowego.