Podczas Salonu Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych targów POLAGRA-TECH 2011, producenci i dystrybutorzy z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku.

Chłodnictwo na Targach POLAGRA-TECH 2011
POLAGRA-TECH Wystawa Chłodnictwa
W Salonie Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych targów POLAGRA-TECH 2011, w ramach ekspozycji przygotowanej w pawilonie 4 na terenie MTP w Poznaniu we współpracy z Krajowym Forum Chłodnictwa, producenci i dystrybutorzy z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej zrzeszeni w KFCh zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku.
Wraz z nowoczesnymi eksponatami do dyspozycji zwiedzających dostępni będą również specjaliści, którzy objaśnią zastosowania i możliwości urządzeń oraz najnowsze trendy na rynku. Wystawcy zaproponują nowatorskie rozwiązania dla przemysłu oraz szeroko pojętej branży rolnej i spożywczej, gastronomii sieci handlowych i marketów, hurtowni, branży logistycznej oraz firm instalacyjno-montażowych działających w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji.

Na targowych stoiskach będzie można spotkać się z fachowcami z: Air Products Sp. z o.o., Alfa Laval Polska Sp. z o.o., Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o., Elektronika S.A., Emerson Climate Technologies, Johnson Controls International Sp. z o.o., Fabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych Konwektor Sp. z o.o., Gea Grasso Sp. z o.o., Honeywell Sp. z o.o., Munters Sp. z o.o., Royal-Star, Systherm, Termster Sp. z o.o. oraz redakcją "Chłodnictwa&Klimatyzacji" i Wydawnictwa Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT Sp. z o.o.

W ramach Salonu Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych odbędzie się też trzydniowa konferencja „Zastosowania Chłodnictwa - chłodnictwo, klimatyzacja i pompy ciepła w przemyśle, handlu i gastronomii”, zorganizowana przez Towarzystwo Chłodnictwa, Klimatyzacji i Pomp Ciepła SIMP wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Każdy dzień konferencji będzie dedykowany innym zagadnieniom. Poruszona zostanie tematyka prawno-techniczna, techniczno-ekonomiczna oraz praktyczne zagadnienia dotyczące budowy i eksploatacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Tematyka konferencji z pewnością zainteresuje właścicieli firm chłodniczych, klimatyzacyjnych, przedstawicieli sieci handlowych, branży mleczarskiej, mięsnej, alkoholowej, gastronomicznej (piekarzy, cukierników, restauracji, kawiarni, firm gastronomicznych) oraz wszystkich tych, którzy korzystają z chłodnictwa, klimatyzacji oraz pomp ciepła. >>program konferencji i zgłoszenie

Podczas tegorocznej edycji POLAGRA-TECH blisko 300 wystawców z 19 państw zaprezentuje nowoczesne technologie dla branży mięsnej, chłodniczej, klimatyzacyjnej, grzewczej oraz spożywczej. Wystawcy zgłosili już blisko 60 nowych produktów: zobacz nowości Targów POLAGRA-TECH 2011


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.