Data rozpoczęcia
2010-12-01
Data zakończenia
2010-12-01
Miejsce
Warszawa

Chłodnictwo&KlimatyzacjaChłodnictwo i klimatyzacja w Polsce - NOWE TRENDY ROZWOJU
1 grudnia 2010, Warszawa
Redakcja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA ma przyjemność zaprosić specjalistów branży instalacyjnej, projektantów i wykonawców instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, a także przedstawicieli z uczelni technicznych, ośrodków badawczych, instytutów, stowarzyszeń i organizacji oraz pracowników pionów technicznych na IX edycję Konferencji z cyklu: "Chłodnictwo i klimatyzacja w Polsce
- NOWE TRENDY ROZWOJU".
W tym roku podczas Konferencji Organizator - Redakcja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja - zwróci szczególną uwagę na problematykę bezpieczeństwa instalacji oddymiających (w świetle wykonywanych analiz i symulacji CFD), przyjrzy się efektywności energetycznej nowoczesnych układów klimatyzacyjnych w oparciu o wodę lodową z zastosowaniem urządzeń chłodzonych powietrzem oraz wodą z wykorzystaniem dry-coolerów lub wież chłodniczych, a także coraz bardziej powszechnym instalacjom na czynniki naturalne jak CO2 czy amoniak. Zaprezentowane zostaną nowoczesne systemy automatyki układów klimatyzacyjnych i chłodniczych.
W aspekcie legislacji prawnych podsumowany zostanie ostatni rok działalności firm w obliczu wycofania czynnika R22, a także poddamy analizie zostanie projekt ustawy f-gazowej.
Program merytoryczny dodatkowo wzbogacony będzie firmowymi prezentacjami wyrobów i rozwiązań.
Program godzinowy udostępniony zostanie na około 2 tygodnie przed Konferencją i opublikowany również na www.wentylacja.com.pl.

Wśród uczestników Konferencji, którzy wypełnią ankiety, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Dodatkowo, każdy uczestnik biorący udział w ankiecie otrzyma gwarantowaną nagrodę w postaci półrocznej prenumeraty wybranego czasopisma:
- Auto Moto Serwis
- Doradca Energetyczny
- Elektroinstalator
- Narzędzia
- Polski Instalator
- Ochrona Mienia i Informacji
- Świat Szkła.

Miejsce konferencji:
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa

Terminy:
- zgłoszenie udziału wraz z kopią potwierdzenia wpłaty - faksem pod numer
+48 22 678 54 21 lub +48 22 678 37 30 wew. 264 do dnia 25 listopada 2010 r.
- firmy zainteresowane prezentacją wyrobów i rozwiązań - zgłoszenia do 19 listopada 2010 r.

Źródło: Chłodnictwo&Klimatyzacja