Miesięcznik Chłodnictwo&Klimatyzacja w sieci oddziałów TERMO SCHIESSL od czerwca br.


Od czerwca bieżącego roku branżowy miesięcznik „Chłodnictwo&Klimatyzacja” dostępny będzie w oddziałach firmy Termo Schiessl. Oprócz centrali w Piasecznie pod Warszawą firma posiada 7 oddziałów w: Lublinie, Łodzi, Sopocie, Szczecinie, Dąbrowie Górniczej, Poznaniu i Wrocławiu, obejmujących swoim działaniem obszar całej Polski.
Po wprowadzeniu w ubiegłym roku e-wydania (www.e-kiosk.pl, www.eGazety.pl), wejściu do saloników RUCH i EMPIK, sprzedaż w sieciach hurtowni jest kolejną inicjatywą wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o. mającą na celu ułatwienie dostępu do pisma, szerokiemu gronu specjalistów związanych z branżą chłodniczą i klimatyzacyjną.
Stworzenie różnorodnych form dystrybucji „Ch&K” jest wynikiem dynamicznego rozwoju miesięcznika oraz odpowiedzią na duże zainteresowanie czytelników.

Informacja o miesięczniku
Chłodnictwo & Klimatyzacja
– ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz pomp ciepła. Czasopismo przekazuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poprzez zestawienia i przeglądy doradza w wyborze urządzeń, rozwiązań przy planowanych inwestycjach zarówno dużych biurowo-przemysłowych jak i małych domowych.
Pismo adresowane do projektantów, producentów, dystrybutorów, serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych stosowanych w przemyśle, handlu, w obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach biurowych i mieszkalnych. Czasopismo jest jedną z wielu fachowych pozycji wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o. Miesięcznik obecny jest na rynku wydawniczym od 1995 r. www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl
Informacja o TERMO SCHIESSL


Termo Schiessl oferuje najszerszy w kraju asortyment urządzeń, komponentów, akcesoriów i czynników do chłodnictwa i klimatyzacji. Stała oferta magazynowa firmy obejmuje obecnie blisko cztery tysiące wyrobów od wszystkich renomowanych producentów europejskich, a na życzenie klienta istnieje możliwość sprowadzenia dowolnego z wielu tysięcy innych produktów. Dział handlowy firmy tworzy sieć ośmiu oddziałów rozlokowanych na terenie całego kraju, które odpowiadają za bezpośrednią obsługę techniczno-handlową klientów oraz za realizację zamówień i dostaw wszystkich znajdujących się w ofercie firmy produktów.
Każdy z oddziałów Termo Schiessl to nie tylko biuro handlowe, ale przede wszystkim magazyn i sklep z komponentami, częściami zamiennymi, akcesoriami i narzędziami niezbędnymi w codziennej działalności instalacyjnej i serwisowej. To również stacja dystrybucji czynników chłodniczych, w której na poczekaniu można napełnić butle wszystkimi najczęściej używanymi gazami. www.termo-schiessl.pl