Miesięcznik "Chłodnictwo&Klimatyzacja" w salonikach prasowych RUCH na terenie całego kraju.


Od marca bieżącego roku branżowy miesięcznik "Chłodnictwo&Klimatyzacja" będzie można kupić w wybranych salonikach prasowych RUCH.
Po wprowadzeniu e-wydania w roku 2007, wejście do saloników RUCH jest kolejną inicjatywą wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o. mającą na celu ułatwienie dostępu do pisma, szerokiemu gronu specjalistów związanych z branżą chłodniczą i klimatyzacyjną.
Stworzenie różnorodnych form dystrybucji "Ch&K" jest wynikiem dynamicznego rozwoju miesięcznika oraz odpowiedzią na duże zainteresowanie czytelników.
Obecnie miesięcznik "Chłodnictwo&Klimatyzacja" dostępny jest:
• w wersji papierowej w prenumeracie,
• w wersji elektronicznej jako e-wydanie na stronach:
- www.e-kiosk.pl
- www.eGazety.pl
• w wersji papierowej w salonikach RUCH (nowość!)

Informacja o miesięcznikuChłodnictwo&Klimatyzacja
– ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz pomp ciepła. Czasopismo przekazuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poprzez zestawienia i przeglądy doradza w wyborze urządzeń, rozwiązań przy planowanych inwestycjach zarówno dużych biurowo-przemysłowych jak i małych domowych.
Pismo adresowane do projektantów, producentów, dystrybutorów, serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych stosowanych w przemyśle, handlu, w obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach biurowych i mieszkalnych. Czasopismo jest jedną z wielu fachowych pozycji wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o. Miesięcznik obecny jest na rynku wydawniczym od 1995 r.
www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl


Komentarze

  • Bardzo dobrze, bo to dobre pismo

    Kiedyś Ch&K bywało w Empikach, ale w wielu z nich już go nie ma. Nawet Biblioteki go nie zamawiają. A szkoda...Murator traktuje bardziej o budownictwie, ogrodach itp
    Cieszę się, że będzie go mozna kupić! w kiosku Ruchu!