Czy znacie Państwo Chińskie Targi Importu i Eksportu China Import and Export Fair potocznie zwane Targami Kantońskimi (Canton Fair)? Są to największe i najważniejsze targi wielobranżowe na świecie. Spośród wszystkich chińskich imprez targowych oferują najszerszy zakres branżowy i największą liczbę wystawców.

Organizowane są one od 1957 roku, dwa razy w roku, wiosną i jesienią. Z uwagi na ogromne zainteresowanie Targami, od 2002 roku każda edycja targów została podzielona dodatkowo na dwie części, na których wystawiane są towary innego rodzaju.

W przeciwieństwie do poprzednich targów, jesienna edycja odbędzie się w trzech częściach: 15-19 i 24-28 października oraz 2-6 listopada, z podziałem na branże. Zapraszamy Państwa do udziału w targach China Import and Export Fair w charakterze zwiedzającego – w misji na targi. Obsługę logistyczną na terenie Chin prowadzą nasi polsko-chińskojęzyczni rezydenci. Nasze biura w Kantonie i Shenzhen obsługują firmy w celu dalszego kontynuowania handlu z przedsiębiorcami chińskimi.

Targi w Kantonie zyskały pozycję największego w Chinach spotkania przedstawicieli biznesu chińskiego z producentami i handlowcami z całego świata. W targach każdego roku bierze udział około 20.000 wystawców. Liczba zwiedzających ostatnim razem przekroczyła 200.000 z 200 krajów i regionów świata. Kompleks wystawienniczy w Kantonie zajmuje 580.000 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie prezentowanych jest ponad 150.000 produktów. China Import and Export Fair są doskonałym miejscem na szukanie partnerów w interesach, szczególnie jeżeli jest to pierwsza wizyta w Chinach.

Targi odbędą się w nowym kompleksie Pazhou (południowo-wschodnia część miasta, na południe od Rzeki Perłowej). Wystawcy na targach podzieleni są na kilka głównych kategorii. Część pierwsza targów obejmuje produkty przemysłowe, m.in. sprzęt AGD, elektronikę i komputery, lampy i oświetlenie, narzędzia, maszyny i sprzęt, pojazdy i części zamienne, elementy konstrukcyjne, materiały budowlane, chemię i minerały, pojazdy i mechanikę precyzyjną.

Druga część to dobra konsumpcyjne. Tutaj prezentowane są m.in. artykuły codziennego użytku, środki czystości, akcesoria łazienkowe, środki pielęgnacyjne do ciała, ceramika i wyposażenie domu, meble, produkty z kamienia i stali, upominki, opakowania, zabawki, obrazy, gadżety reklamowe, rękodzieła i biżuteria, wyroby z wikliny i bambusa, artykuły ogrodowe, zegary, zegarki, artykuły optyczne.

Z kolei w trzeciej części targów motywem przewodnim są: tekstylia i odzież, tkaniny domowe, dywany i wykładziny, skóry, futra, obuwie i nakrycia głowy, lekarstwa, produkty lecznicze, wyposażenie szpitali, torby i walizki, żywność, herbata i napoje, artykuły sportowo-rekreacyjne, papiernicze, zaopatrzenie biur.

W żadnym innym miejscu nie będziecie Państwo mięli możliwości poznania najnowszych ofert handlowych chińskich producentów po najlepszych cenach. Kantońskie targi to okno wystawowe największej fabryki świata, z którą nikt nie jest w stanie konkurować cenowo. Koniecznie powinniście Państwo w październiku być w Kantonie.

Nasza oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pośrednictwo wizowe, przelot samolotem, przejazdy na terenie Chin, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, pobyt na targach, obsługę miejscowego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.

Uwaga! Ze względu na znaczny udział ceny biletu lotniczego w łącznej cenie misji oraz wzrost cen biletów wraz ze zbliżaniem się daty odlotu, gorąco zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Zwlekanie z decyzją do ostatniej chwili będzie oznaczać znaczny wzrost ceny misji podyktowany wzrostem cen biletów, niezależnym od organizatora.

Szczegółówe informacje:
Tel./faks: +48 22-875 97 41
+48 22-875 09 00

Organizator wyjazdu:
Centrum Informacji Gospodarczej
00-641 Warszawa, ul. Mokotowska 4/6
e-mail:cig@cig-promocja.pl
tel. +48 22-875 09 00
WWW.cig-promocja.pl