Chillventa - Międzynarodowe Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła - odbędą się w Norymberdze w dniach 13-15 października 2010 roku. Tegoroczne wydarzenie wyróżnia rekordowa liczba wystawców z całego świata.

Chillventa 2010 ustanawia nowy rekord
Chillventa 2010
"Odpowiedź na Chillventa 2010 jest naprawdę wspaniała. Około 900 wystawców biorących udział w tegorocznej wystawie Chillventa, znacznie przekracza bardzo dobry wynik premiery w 2008 roku. Wynik ten dodatkowo podkreśla, jak wielkie jest znaczenie tej wystawy dla międzynarodowej branży urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła. Zwiedzający mogą spodziewać się jeszcze większej imprezy z szerszą ofertą produktów. " - powiedziała Gabriele Hannwacker, dyrektor targów Chillventa.

Chillventa 2010 jest bardzo międzynarodową imprezą z ponad 65% firm pochodzących z ponad 40 krajów na całym świecie. Firmy z krajów takich jak Chorwacja, Litwa, Luksemburg i Norwegia pojawią się na tej branżowej wystawie po raz pierwszy. Udział nowych wystawców jest szacowany na około 18%.

Targom Chillventa w Norymberdze towarzyszy bogaty program towarzyszących. Zwiedzający mogą uzyskać konkretne i cenne informacje techniczne na specjalnych obszarach prezentacji w hali 1, w Industrial Heat Pump Village lub na premierze Cleanroom Village, a także Forum Klimatyzacji (sala 7) i Forum Chłodnictwa (sala 4A).

Targowi guście to głównie producenci, projektanci i monterzy instalacji z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji, pomp ciepła i wentylacji, ogrzewania i elektrotechniki. Chillventa przyciąga również zarządców obiektów, hurtowników, operatorów urządzeń przemysłowych, firmy handlowe i budowlane, projektantów i architektów.

Źródło: NürnbergMesse