VBW Engineering Sp. z o.o. po raz siódmy w gronie Solidnych Firm.

Certyfikat Solidna Firma 2011 dla VBW Engineering
19 stycznia 2012 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku, odbył się Finał Regionalny dziesiątej edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego, podczas którego wręczono certyfikaty Solidna Firma 2011 firmom z województwa Pomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego.
Honorowy patronat nad programem objęli: Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Ryszard Stachurski - Wojewoda Pomorski.

Tegoroczna nagroda jest już siódmą z rzędu w historii firmy VBW Engineering.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002, którego celem jest tworzenie ruchu skupiającego w szczególności przedsiębiorców, którzy o swej rodzimej gospodarce myślą nie tylko przez pryzmat własnego zysku.>>Fotorelacja z Gali województwa Pomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, działający pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002. Jego celem jest tworzenie ruchu skupiającego przedsiębiorców, mających osiągnięcia na polu promowania zasad uczciwości i odpowiedzialności, jak również rozwoju rodzimego regionu. Dzięki programowi powstała baza godnych zaufania przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy małe, jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie.

Źródło: VBW Engineering Sp. z o.o.