VBW Engineering Sp. z o.o. po raz szósty w gronie Solidnych Firm.

Certyfikat Solidna Firma 2010 dla VBW Engineering
10 lutego 2011 roku podczas uroczystej Gali Pomorza oraz Warmii i Mazur, w Sali Herbowej Gdańskiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono certyfikaty Solidna Firma 2010. Wśród nagrodzonych po raz szósty z rzędu znalazła się firma VBW Engineering.

Pozytywna trzyetapowa weryfikacja dokonana przez ekspertów zaowocowała przyznaniem nagrody za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta oraz za produkty najwyższej jakości.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, działający pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002. Jego celem jest tworzenie ruchu skupiającego przedsiębiorców, mających osiągnięcia na polu promowania zasad uczciwości i odpowiedzialności, jak również rozwoju rodzimego regionu. Dzięki programowi powstała baza godnych zaufania przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy małe, jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie.

Certyfikat Solidna Firma 2010 dla VBW EngineeringŹródło: VBW Engineering Sp. z o.o.