Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – przygotował dla swoich klientów profesjonalną obsługę z zakresu projektu wentylacji. Od 1 sierpnia właściciele domów o powierzchni do 200 m2, którzy zakupią centrale wentylacyjne renomowanej brytyjskiej firmy Vent Axia – z serii Kinetic lub Kinetic Plus – otrzymają projekt całej instalacji wentylacyjnej za złotówkę.

Centrum Klima - zaprojektuje Twoją wentylację!
Centrum Klima jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Vent-Axia w Polsce. Centrale Kinetic i Kinetic Plus są przeznaczone do mieszkań i nowych domów jednorodzinnych. Promocyjny projekt przewiduje opracowanie wewnętrznych instalacji sanitarnych:
• instalacja wentylacji mechanicznej
• wytyczne dla branży elektrycznej (moce dobranych urządzeń)
• wytyczne dla branży konstrukcji (obciążenia i otworowanie dla przegród budowlanych wynikające z prowadzenia kanałów wentylacyjnych)
• wytyczne dla branży centralnego ogrzewania (określenie mocy grzewczej dla nagrzewnicy powietrza)
• uzgodnienia architektoniczne obejmujące rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych i dobór elementów nawiewnych i wywiewnych
• opis techniczny do instalacji
• przekazanie dokumentacji w 4 egzemplarzach.

„Centrum Klima zawsze dbała o dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalna wentylacja nie jest jeszcze popularna wśród Klientów indywidualnych. Dlatego, aby wyjść naprzeciw potrzebom rynku, postanowiliśmy zaoferować konsumentom kompleksowe rozwiązanie składające się z centrali wentylacyjnej oraz pełnego projektu instalacji. Ponadto, aby ułatwić naszym odbiorcom dostęp do wysokiej jakość wyrobów nawiązujemy współpracę z sieciami handlowymi. Efektem prowadzonych działań jest pojawienie się naszych produktów w sklepach Bricoman. W najbliższym czasie planujemy nawiązanie współpracy z kolejnymi marketami” – mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.

Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła firmy Vent-Axia to urządzenia najwyższej klasy. Dostępne są one w trzech modelach: Kinetic, Totus oraz MVHR i zapewniają odzysk ciepła na poziomie odpowiednio: 92%, 90% (wymiennik przeciwprądowy) lub 70% (wymiennik krzyżowy). Rozwiązania zastosowane w centralach wentylacyjnych firmy Vent-Axia umożliwiają automatyczną regulację pracy urządzenia, dzięki czemu zużycie energii – w porównaniu do standardowych central – jest niższe nawet o 25%. Wyjątkowa trwałość, ograniczenie zużycia energii i emisji CO2 sprawiają, że urządzenia spełniają wszystkie standardy Unii Europejskiej.

Więcej informacji na stronie: http://www.centrumklima.pl/projekt/


Źródło: Centrum Klima S.A.