Centrum Klima zaprasza wszystkich chętnych na szkolenia produktowe (16 lutego) i z serwisu klimatyzatorów (23 lutego). Zainteresowanym wystawiamy certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę.

Centrum Klima zaprasza na szkolenia produktowe i z serwisu
Centrum Klima S.A. to jedna z największych i najprężniej rozwijających się firm w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Wciąż wprowadza nowe produkty do swojej oferty i dlatego niezbędne są szkolenia, które pozwolą jej klientom być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i rozwiązaniami technicznymi.

Taki cel przyświeca szkoleniu modułowemu, gdzie instalatorzy, dystrybutorzy czy projektanci poznają ofertę produktową Centrum Klima oraz firm współpracujących. Jedną z takich nowości zaprezentowanych 16 lutego br. będą kolana wykonane na najnowszej, w pełni zautomatyzowanej linii Centrum Klima, a także poszerzone portfolio central i klimatyzatorów. Szkolenie modułowe jest bezpłatne, a zgłaszać się należy poprzez formularz zamieszczony na stronie Centrum Klima w zakładce szkolenia.

Z kolei praktyczne szkolenie z serwisu klimatyzatorów odbędzie się po raz pierwszy 23 lutego. Zostało ono wprowadzone w odpowiedzi na zapytania klientów. Szkolenie to, podobnie jak szkolenie z montażu klimatyzatorów prowadzone jest przez doświadczonego instalatora, który na przykładzie klimatyzatorów z oferty Centrum Klima pokaże jak usunąć najczęściej występujące awarie i przeprowadzić serwis. Cena tego typu szkolenia to 430 zł brutto dla pierwszej osoby i 270 zł brutto dla każdej kolejnej wysyłanej przez tę samą firmę. Formularz zgłoszenia i wszelkie informacje można znaleźć klikając na:
http://www.centrumklima.pl/pl,szkolenia,serwis-klimatyzatorow.html
Liczba miejsc ograniczona.

Centrum Klima zaprasza na szkolenia produktowe i z serwisuCentrum Klima zaprasza na szkolenia produktowe i z serwisu


Źródło: Centrum Klima S.A.