Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych – uruchomiła nowy kanał komunikacji z klientami. Od 13 lipca, dzwoniąc pod specjalny numer infolinii 0 801 022 250, uzyskać można szczegółowe informacje o nowoczesnych systemach wentylacyjno-klimatyzacyjnych, znajdujących się w ofercie Centrum Klima, jak również fachowe porady specjalistów technicznych, dotyczące montażu, obsługi i konserwacji poszczególnych produktów.

Centrum Klima uruchomiło infolinię 801 022 250
Infolinia Centrum Klima
W ofercie sprzedaży Centrum Klima znajdują się różnorodne rozwiązania klimatyzacyjno-wentylacyjne, skierowane zarówno do generalnych wykonawców czy firm instalacyjno-montażowych, jak i klientów indywidualnych. Ponadto, katalog produktów firmy stale powiększa się o nowy asortyment, dostępny w Polsce wyłącznie w punktach dystrybucji Centrum Klima. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, spółka w połowie lipca uruchomiła specjalną infolinię, dzięki której mogą oni łatwo i szybko skonsultować się z ekspertami ds. technicznych i handlowych Centrum Klima.

„Zakup systemu wentylacyjno-klimatyzacyjnego to inwestycja długoterminowa. Jednak zarówno wybór odpowiedniego rozwiązania, jak i montaż czy czyszczenie jego elementów, dla wielu nadal pozostaje kwestią problematyczną. Aby ułatwić podjęcie odpowiedniej decyzji oraz zapewnić szybki dostęp do rzetelnych informacji, udostępniamy do dyspozycji klientów specjalną infolinię. Mamy nadzieję, że możliwość telefonicznej konsultacji oraz uzyskania fachowych porad z pewnego źródła pozytywnie okaże się pomocnym narzędziem dla wszystkich odbiorców Centrum Klima” – powiedział Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima.

W 2011 Centrum Klima wprowadziła na polski rynek centrale wentylacyjne renomowanej brytyjskiej firmy Vent-Axia. Szeroko gama rozwiązań pozwala na ich zastosowanie w większości budynków, a wysokiej jakości rozwiązania technologiczne gwarantują trwałość i energooszczędność. Ponadto, w ofercie spółki dostępne są również centrale nawiewne Vental-System oraz bogata oferta central wentylacyjnych z funkcją rekuperacji.

Eksperci ds. technicznych i konsultanci ds. handlowych Centrum Klima są do dyspozycji pod numerem telefonu: 0 801 022 250. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Szczegółowe informacje o ofercie Centrum Klima dostępne są na stronie internetowej www.centrumklima.plŹródło: Centrum Klima S.A.