Centrum Klima - lider w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce - uruchomiła nowy serwis internetowy klimatyzatorów marek Mistral i Galanz. Witryna adresowana jest głównie do odbiorców indywidualnych, którzy będą mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą produktową i informacjami technicznymi ułatwiającymi dobór urządzeń. Odwiedzający znajdą również wiele profesjonalnych porad na temat klimatyzacji.


Informacja prasowa - Warszawa 23.06.2009 r.


Strona www.klimatyzatorymistral.pl prezentuje ofertę zawierającą szczegółową specyfikację techniczną oraz zdjęcia produktów. Serwis posiada funkcję sklepu, dzięki czemu użytkownicy mogą złożyć zamówienie on-line. Ponadto, dostęp do kompleksowej informacji na temat montażu pozwala klientom indywidualnie ustalić zakres i rodzaj materiałów potrzebnych do instalacji klimatyzatora. Witryna została wzbogacona również o centrum informacji, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także kontakt do autoryzowanych punktów serwisowych.

"Ideą nowej strony jest przekazanie kluczowych informacji o produktach, a także promocja naszych marek. Zależało nam na tym, aby serwis był interaktywny i wyróżniał się niebanalną kreacją graficzną. Mamy nadzieję, że dzięki szczegółowej i ciekawej prezentacji oferty witryna stanie się kompendium wiedzy dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem klimatyzatorów"
- mówi Piotr Wiśniewski, dyrektor ds. marketingu Centrum Klima S.A.
Serwis oddaje wyrazisty charakter marek Mistral i Galanz, a nowoczesna grafika odpowiada trendom wykorzystanym w koncepcji wizualnej zastosowanej na stronie www Centrum Klima. Kolorystyka strony bazuje na dwóch podstawowych barwach: intensywnej ciepłej czerwieni i chłodnej niebieskiej tonacji, co koresponduje z charakterem branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
W maju 2009 Centrum Klima uruchomiła nową, korporacyjną stronę www. Witryna adresowana jest do partnerów biznesowych, handlowców, potencjalnych inwestorów i dziennikarzy. Prezentuje informacje o firmie, aktualności z życia spółki, nowości produktowe i najświeższe wieści z rynku wentylacyjno - klimatyzacyjnego. Strona www.klimatyzatorymistral.pl jest spójna ze strategią komunikacyjną Centrum Klima, która prezentuje firmę jako dynamiczne, nowoczesne i interaktywne przedsiębiorstwo.