W dniu 25 marca Zarząd Centrum Klima spotkał się z przedstawicielami rynku kapitałowego z okazji 555 dni funkcjonowania rynku NewConnect, podczas spotkaniu z cyklu NewConnect Club. W związku z tym, że Centrum Klima była drugą spółką zmieniającą rynek notowań, a jej debiut na rynku głównym był bardzo udany, Prezes Marek Perendyk został zaproszony w charakterze Gościa Specjalnego tej imprezy.

Podczas spotkania analizowano najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce podczas 555 dni funkcjonowania NewConnect. Rozmawiano także na temat najważniejszych aktorów tego rynku, reżyserów i producentów, widzów i komentatorów. Omówione zostały także plany na przyszłość i perspektywy rozwoju całego rynku kapitałowego.

"Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy docenieni przez tak wybitnych przedstawicieli rynku finansowego i znaleźliśmy się w gronie gości specjalnych NewConnect Club. Jest to dla nas kolejny dowód, że konsekwentnie realizowana strategia rozwoju Centrum Klima przynosi oczekiwane efekty w postaci umocnienia naszej pozycji w świadomości inwestorów i akcjonariuszy. Utwierdza nas to w przekonaniu o słuszności obranej drogi i jest nagrodą za zaangażowanie i ciężką pracę"
- mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima S.A.
Źródło: www.centrumklima.pl

Źródło: ''