W odpowiedzi na liczne prośby otrzymywane od Klientów Centrum Klima zdecydowało się poszerzyć swoją ofertę szkoleń o serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Pierwsze tego typu szkolenie odbędzie się 23 lutego br., a w programie znajdą się takie zagadnienia jak budowa urządzeń, serwisowanie czy materiały serwisowe.

Centrum Klima S.A. zaprasza na nowe szkolenie
GalanzCentrum Klima już od wielu lat organizuje dwa rodzaje szkoleń, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród instalatorów, dystrybutorów i projektantów. Z jednej strony są to szkolenia modułowe, mające na celu zapoznanie Klientów z produkcją własną oraz innych firm dystrybuowanych przez Centrum Klima. Z kolei w trakcie drugiego szkolenia użytkownicy zdobywają wiedzę niezbędną do wykonania samodzielnego montażu klimatyzatora. Serwis klimatyzatorów jest więc uzupełnieniem już dostępnej oferty.

Nowe szkolenie podobnie jak te już organizowane będzie całodzienne i przeprowadzone zostanie pod okiem doświadczonego instalatora w siedzibie firmy Centrum Klima – w Wieruchowie. Zapisywać się można już dziś wypełniając formularz dostępny na stronie www.centrumklima.pl w zakładce Szkolenia, a następnie - Serwis klimatyzatorów lub klikając na poniższy link:
http://www.centrumklima.pl/pl,szkolenia,serwis-klimatyzatorow.html
Tam też można znaleźć wszystkie niezbędne informacje – w tym program szkolenia i wskazówki jak dokonać opłaty. Cena szkolenia to 430 zł brutto dla pierwszej osoby z danej firmy, 270 zł brutto dla każdej kolejnej.

Centrum Klima S.A. (www.centrumklima.pl) jest wiodącym w Polsce oraz liczącym się w Europie producentem i dystrybutorem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Działalność produkcyjna Spółki koncentruje się na wytwarzaniu na dużą skalę kanałów okrągłych (rur Spiro), kształtek, tłumików, przewodów elastycznych S-Flex etc. Firma jest również dystrybutorem central wentylacyjnych Vental System oraz klimatyzatorów Mistral i Galanz. Centrum Klima posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Siedziba firmy mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowo-produkcyjno-magazynowym w podwarszawskim Wieruchowie. Partnerami handlowymi Centrum Klima są przedsiębiorstwa i klienci indywidualni z kraju, jak i kontrahenci z ponad 20 państw. Od 6 stycznia 2009 akcje Centrum Klima S.A. są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.Źródło: Centrum Klima S.A.