21 osób wzięło udział w zorganizowanym 7 października b.r. przez Centrum Klima szkoleniu z praktycznego montażu i serwisu klimatyzatorów. Wszyscy chętni dostali certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje.

Centrum Klima S.A. przeszkoliło z montażu klimatyzatorów
Szkolenie z montażu klimatyzatorów obejmowało dwie części. Część teoretyczna miała na celu zapoznanie z ofertą klimatyzatorów będących w ofercie Centrum Klima oraz wprowadzenie do montażu. Omówiono m.in. najczęstsze błędy popełnanie podczas instalacji i serwisu, zasady doboru urządzeń i ich rodzaje czy też sposoby sprawdzania szczelności ukladów chłodniczych. W części praktycznej uczestnicy pod okiem doświadczonego instalatora omówili budowę jednostek wewnętrznych i zewnętrznych klimatyzatora, a następnie podpięli i uruchomili urządzenie. W międzyczasie uczestnicy zadawali pytania i mogli uzyskać porady doświadczonego praktyka.
Centrum Klima organizuje dwa rodzaje szkoleń skierowanych do instalatorów, projektantów i dystrybutorów. Z jednej strony są to praktyczne warsztaty z montażu i serwisu klimatyzatorów. Drugi typ to szkolenia z wentylacji i klimatyzacji, mające na celu zapoznanie z ofertą produktową i nowościami Centrum Klima i firm dystrybuowanych przez Centrum Klima. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.centrumklima.pl w zakładce “Szkolenia”.

Centrum Klima (www.centrumklima.pl) jest wiodącym w Polsce oraz liczącym się w Europie producentem i dystrybutorem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma działa na rynku od 1995 roku. Centrum Klima od maja 2008 roku jest spółką publiczną. Jest to pierwsza firma z branży wentylacyjnej notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz jeden z nielicznych przedstawicieli tego segmentu posiadający status spółki publicznej na rynkach europejskich.Źródło: Centrum Klima S.A.