Centrum Klima będzie miała swoje stoisko firmowe na targach Nordbygg 2012 w Szwecji.

Centrum Klima S.A. na targach Nordbygg 2012
Nordbygg 2012Targi Nordbygg 2012 odbędą się w Sztokholmie (Szwecja) w dniach od 20 do 23 marca 2012 roku i są jednym z największych skandynawskich wydarzeń związanych z wentylacją.

Pierwsza edycja targów Nordbygg miała miejsce w 1980 roku. Od tamtego czasu targi odbywają się cyklicznie co dwa lata.
Tematyka targów Nordbygg:
- instalacje i urządzenia wodne, grzewcze i sanitarne oraz energetyczne
- instalacje i urządzenia wentylacyjne, klimatyzacyjne i chłodnicze
- instalacje i osprzęt elektryczny oraz oświetleniowy
- automatyka oraz systemy teleinformatyczne
- materiały budowlane
- maszyny i sprzęt budowlany.

42, hala A|Centrum Klima na Nordbygg 2012 nr A44

Stoisko Centrum Klima S.A.
na Nordbygg 2012 - Międzynarodowych Targach Budownictwa, Ogrzewania, Wentylacji i Klimatyzacji
20.03.2012 - 23.03.2012 r, Szwecja, Sztokholm:
hala A - nr A44:42


Każda edycja targów Nordbygg przyciąga ponad 850 wystawców z blisko 30 krajów całego świata. W tym roku szczególnie licznie reprezentowane są kraje basenu Morza Bałtyckiego. Innowacyjne produkty Centrum Klima można zobaczyć na stoisku A44:42 w hali A.

„Centrum Klima od lat systematycznie rozszerza działalność eksportową. Dzięki podejmowanym działaniom – w 2011 roku – eksportu wzrósł o blisko 38% i stanowi obecnie ponad 34% przychodów. Zakładamy, że w kolejnych latach osiągniemy poziom około 45%. Udział w tak ważnym wydarzeniu branżowym, jak Targi Nordbygg, jest jednym z elementów strategii spółki. To doskonała okazja do przedstawienia nowości ofertowych Centrum Klima oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych na tak ważnym dla nas rynku. Jesteśmy przekonani, że nasza ekspansja w krajach skandynawskich będzie jeszcze bardziej dynamiczna, ponieważ posiadamy już wszelkie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów oraz samego zakładu produkcyjnego niezbędne w związku z restrykcyjnymi szwedzkimi przepisami” – mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.

Organizatorem targów jest Stockholmsmässan - wiodący organizator imprez targowych w regionie Morza Bałtyckiego. Firma Stockholmsmässan organizuje około 60 wystaw branżowych, a także około 100 krajowych i międzynarodowych kongresów, konferencji i imprez rocznie. Każdego roku zaprasza 10 000 wystawców, 1,5 mln zwiedzających i ponad 8000 dziennikarzy z całego świata.

Więcej Nordbygg 2012 o na stronie www.nordbygg.com


Źródło: Centrum Klima S.A.