Centrum Klima - lider w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce - znalazła się wśród firm nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu godłem Quality International 2012.

Centrum Klima otrzymała godło Quality International
Spółka została wyróżniona w kategorii "QI order - Produkt najwyższej jakości" za kanały i kształtki wentylacyjne z blachy kwasoodpornej, który stosowany jest w budowie instalacji wentylacyjnych. Patronat nad konkursem objęli: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.


Centrum Klima zajmuje się produkcją oraz dystrybucją materiałów zaliczanych do branży HVAC (ang. heating, ventilation, air conditioning), która jest częścią sektora budowlanego, jako członek międzynarodowej grupy Lindab. Od początku roku spółka produkuje system wentylacyjne ze stali kwasoodpornej - produkty posiadają zdecydowanie wyższe parametry techniczne niż asortyment obecnie dostępny na rynku. Do jego atrybutów należą wysoka trwałość i precyzja wykonania.

Systemy ze stali kwasoodpornej to drugi po przewodzie półelastycznym S-flex® produkt Centrum Klima wyróżniony godłem Quality International.
Źródło: Centrum Klima S.A.