Centrum Klima S.A. - wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych - ma przyjemność poinformować o swojej obecności na zbliżających się targach w Warszawie i Krakowie.

Centrum Klima na targach budowlanych w Warszawie i Krakowie
Na obu tych imprezach Centrum Klima S.A. prezentować będzie najnowocześniejsze rozwiązania firmy Vent-Axia skierowane do domów i mieszkań. Najważniejszym elementem ekspozycji będą centrale Kinetic i Kinetic Plus stanowiące idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz.


Targi Idealny dom i wnętrze odbywają się między 15.09.2011 r. a 17.09.2011 r. w godzinach 10.00 do 17.00 w halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Stoisko Centrum Klima będzie w hali 1, pod numerem A17.


Natomiast XXXVIII Krakowskie Targi Budownictwa odbywają się w dniach 16.09.2011 r. do 18.09.2011 r. w Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie. Odwiedzać je można w godzinach 10.00 do 18.00, a stanowisko Spółki zlokalizowane będzie w pawilonie A na stoisku 19.

W czasie ekspozycji Centrum Klima S.A. skoncentruje się na prezentacji najnowszych rozwiązań Vent-Axii dla domów jednorodzinnych. Na stoisku będą modele central oraz materiały dotyczące akcji promocyjnej "Projekt wentylacji za złotówkę" (Jeśli zakupią Państwo centralę firmy Vent-Axia, Centrum Klima zapewni projekt instalacji wentylacyjnej dla domu lub mieszkania poniżej 200 m² w cenie 1 PLN). Profesjonalni sprzedawcy i specjaliści Centrum Klima z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą dobrać odpowiednie urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk!

Źródło: Centrum Klima S.A.