COCH zaprasza 5 czerwca do odwiedzenia stoiska nr 39 na Małym Rynku w Krakowie.

Centralny Ośrodek Chłodnictwa będzie mial okazję uczestniczyć w Małopolskich Targach Innowacji.
Małopolskie Targi Innowacji
To tu w godzinach od 10.00 do 18.00 będą Państwo mogli bezpośrednio zapoznać się z ofertą Centralnego Ośrodka Chłodnictwa. Znajdą nas Państwo w namiocie wystawienniczym na stanowisku 39. Odwiedzając nas podczas Małopolskich Targów Innowacji będziecie mogli uzyskać informację o tym co możemy dla Was zrobić, jaki jest zakres naszej działalności, jak nawiązać z nami współpracę.

Podczas targów zaplanowano szereg interesujących wydarzeń. Należą do nich cykl warsztatowy pn. „Innowacje jak na dłoni”, szkolenia z kreatywnego myślenia, pokazy filmów TED Talks oraz warsztaty Maker Space, prezentacja druku 3D, interaktywne aplikacje, a obok namiotu prezentacja technologii motoryzacyjnych Delphi w specjalnie przygotowanych samochodach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Małopolskie Targi Innowacji to dowód na to, że innowacje dostępne mogą być dla każdego. To nie tylko nowatorskie produkty i przełomowe technologie. Innowacje są uzależnione od sposobu myślenia, którego podstawą musi być otwartość i wola współpracy. Innowacją może być każde nowe rozwiązanie, które usprawni działalność firmy i zwiększy jej konkurencyjność na rynku.

Podobnie jak poprzednie edycje, także tegoroczne Małopolskie Targi Innowacji odbywają się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Festiwal będzie trwać od 3 do 7 czerwca, a na wydarzenia organizowane pod jego szyldem zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach www.imalopolska.eu