21 stycznia br. w siedzibie firmy IMMERGAS w Łodzi odbył się finał loterii Centralne Nagradzanie trwającej przeszło 3 miesiące od września ubiegłego roku. Przez ten czas mogliśmy obserwować zmagania instalatorów z całej Polski, walczących o nagrodę główną w postaci samochodu osobowego Renault Kangoo jak również nagrody II stopnia nettopy Asus.

CENTRALNE NAGRADZANIE - uroczystość rozdania nagród
W loterii nie było przegranych, każdy kto wziął w niej udział wygrywał nagrody gwarantowane w postaci kosmetyków i akcesoriów samochodowych. Wystarczyło jedynie zakupić w okresie promocyjnym kocioł kondensacyjny i wysłać sms z jego nr seryjnym pod wskazany w regulaminie nr telefonu. Wszystkie niezbędne dla uczestników loterii informacje, umieściliśmy na specjalnie stworzonej stronie internetowej www.centralnenagradzanie.pl.

20 grudnia pod okiem specjalnie powołanej komisji jak również kontroli z Izby Celnej odbyło się losowanie. Spośród kilkuset zgłoszeń, wyłonionych zostało 21 laureatów w tym nagroda główna. Zgodnie z regulaminem, niezwłocznie po zakończeniu losowania poinformowaliśmy laureatów o wygranej. Z uśmiechem wspominamy telefon do pana Stanisława, który otrzymał nagrodę główną. Ze stoickim spokojem odpowiadał na nasze pytania, sprawiając wrażenie osoby opanowanej, delikatnie zdziwionej, ale niewzruszonej. Niczym podczas standardowej rozmowy handlowej przyjął informacje o wygranej, podziękował i pożegnał się z nami. Po tej rozmowie zapanowała wśród nas cisza, czuliśmy się lekko zdezorientowani. Spodziewaliśmy się lawiny emocji a przeprowadziliśmy szybką i konkretną rozmowę. Jakiś czas później dowiedzieliśmy się, że Pan Stanisław, do momentu odebrania pierwszych wymaganych do wypełniania dokumentów, nie mógł uwierzyć w to co się stało.
Chcąc podkreślić znaczenie losowania jak również osobiście złożyć gratulacje i podziękowania zorganizowaliśmy uroczystość rozdania nagród w naszej siedzibie. Na ceremonie zaprosiliśmy wszystkich laureatów, głównego partnera loterii firmę Jaszpol z siedzibą przy ul. Brukowej, media branżowe jak również kierowników poszczególnych naszych działów. Uroczystość odbyła się w sali szkoleniowej, gdzie w otoczeniu kotłów i akcesoriów związanych z systemami grzewczymi, wręczone zostały nagrody. Gratulacje i mocne uściski dłoni składał między innymi prezes Immergas Marek Kabza.

Największe emocje wzbudziło oczywiście przekazanie kluczyków i dokumentów do nowego samochodu. Pan Stanisław, który wygrał nagrodę główną nie krył wzruszenia i radości. W rozmowie z nami przyznał się, że bardzo długo nie mógł uwierzyć w wygraną. „Jechałem właśnie do hurtowni, kiedy odebrałem telefon. Grało głośno radio, tak więc z początku niewiele słyszałem, nie zrozumiałem o co chodzi. Po rozmowie, sądziłem że coś źle zrozumiałem, nie wierzyłem w to że mogłem wygrać. Chwilę później zadzwonił do mnie handlowiec Robert Zieliński i zaczął mi gratulować, wtedy zaczęło do mnie docierać ze po raz pierwszy odkąd prowadzę działalność udało mi się coś wygrać. Zadzwoniłem do żony. Prawda jest jednak taka, że tak na 100% uwierzyłem jak odebrałem dowód rejestracyjny.” Zapytaliśmy Pana Stanisława, dlaczego zdecydował się wziąć udział w loterii i czy wierzył w swoje szczęście „O akcji dowiedziałem się od Roberta Zielińskiego, stwierdziłem ze raz się żyje i powinienem spróbować, kosztuje mnie to jedynie wysłanego sms. Z trzech wysłanych zgłoszeń, jedno było szczęśliwe”. Na koniec naszej rozmowy Pan Stanisław uśmiechnął się do nas i powiedział „od 97 zajmuje się instalacjami, na wszystko musiałem zapracować sam, a tutaj taki prezent. Bardzo się cieszę i namawiam wszystkich do korzystania z takich okazji. Nigdy przecież nie wiemy kiedy los uśmiechnie się do nas, trzeba jednak zrobić pierwszy krok”.