BerlinerLuft poszerza ofertę o centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne.


Firma BerlinerLuft Sp. z o.o. na rynku polskim znana głównie jako dostawca kanałów i kształtek wentylacyjnych o przekroju prostokątnym i okrągłym, kratek wentylacyjnych, anemostatów, przepustnic, tłumików oraz wentylatorów z początkiem roku 2007 poszerza swoją ofertę o centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne.
Korzystne rozmieszczenie zakładów produkcyjnych na południu (Niemodlin k/Opola) oraz północy (Koszalin) Polski jest dogodne dla produkcji i realizacji dostaw na terenie Polski oraz do krajów europy wschodniej. Dlatego centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne BerLinerluft, również te w wykonaniu higienicznym i przeznaczone do pomieszczeń o znacznym obciążeniu termicznym, będą dostępne w oddziałach firmy na terenie Polski, Węgier, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy i Rosji.
Typoszereg central BerLinerluft obejmuje:

centrale typu kombi do pomieszczeń o znacznym obciążeniu termicznym, a także nowy typoszereg central VarioCond dostępnych zarówno w wykonaniu wewnętrznym jak i zewnętrznym oraz ze zintegrowaną instalacją chłodzącą i automatyką.BerlinerLuft zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych. Oferta firmy obejmuje m.in. kanały i kształtki prostokątne, systemy wentylacji typu SPIRO, osprzęt systemów wentylacji, tłumiki dźwięku oraz centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne. Producent posiada system zapewnienia jakości ISO 9001:2000. Wyroby BerlinerLuft wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi standardami, spełniają wymagania norm polskich, niemieckich i austriackich. Wszystkie elementy produkowane są w oparciu o zintegrowany system projektowania i sterowania procesem wytwarzania CAD/CAM. Zapewnia on błyskawiczne wprowadzanie parametrów technicznych kształtek, ich analizę i przetwarzanie oraz maksymalny stopień wykorzystania materiału, nieosiągalny w tradycyjnych technologiach. www.berlinerluft.pl