Nowe produkty w palecie BSH Klima Polska: centrale wentylacyjne EUROCLIMA.

Centrale wentylacyjne euroclima w ofercie BSH
Logo euroclimaCentrala wentylacyjna euroclima
CZYSTE POWIETRZE OD 1963 r.

EUROCLIMA® to bogaty w doświadczenia, międzynarodowy dostawca rozwiązań i systemów w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji, posiadający dwa nowoczesne zakłady produkcyjne - Sillian w Austrii oraz Brunico we Włoszech.

EUROCLIMA® jest przedsiębiorstwem produkcyjnym zorientowanym na rynek i klienta. Oferta firmy to wysokiej jakości produkty w dziedzinie urządzeń do obróbki powietrza dla zapewnienia komfortu, jak również obróbki powietrza w szeroko rozumianym przemyśle.

Firma specjalizuje się w produkcji, światowej dystrybucji oraz sprzedaży rozwiązań z zakresu central wentylacyjnych. Spełniając potrzeby swoich klientów oferuje innowacyjność, jakość i kompleksową obsługę inwestycji pod kątem oferowanych produktów i rozwiązań. Ciągły rozwój produktów i procesów oraz duch innowacji to integralna część polityki firmy.

Jakość jest absolutnym priorytetem dla EUROCLIMA®, o czym świadczy także wybór dostawców na najwyższym poziomie, nowoczesne metody produkcji i testów pod ścisłą kontrolą. Potwierdzeniem tego jest szereg prestiżowych referencji na całym świecie.

Produkty EUROCLIMA® posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczające je do obrotu w Europie i na świecie tj. Eurovent, TUV, ATEX, OHSAS, GOST oraz certyfikaty higieniczne.

Firma funkcjonuje w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008

Źródło: ''