VTS Clima wprowadziła nową ideę produkcji i dostawy central klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Ewenementem w branży HVAC jest możliwość dostawy urządzeń w paczkach prosto na miejsce budowy.Tradycyjna metoda montażu urządzenia klimatyzacyjnego wewnątrz budynku wymaga sporego nakładu sił - brak miejsca, brak sprzętu transportowego, a drzwi i otwory są często za małe, aby swobodnie wstawić urządzenie do pomieszczenia. Czasem trzeba nawet niszczyć ściany (jak na zdjęciu), bo nie ma innych możliwości wniesienia centrali do środka - drzwi są za małe.
Centrale VTS Clima można zamówić w elementach, a montaż centrali w budynku wykonuje jeden z wielu serwisów bez dodatkowej dopłaty.
Taka filozofia produkcji pozwala też zaoszczędzić na kosztach transportu. Dziś inwestor nie musi transportować powietrza znad Bałtyku, ponieważ każde urządzenie jest spakowane tak, aby zajmować jak najmniej miejsca.

Otrzymując urządzenie w pakiecie oszczędzamy około dwóch tygodni, a tym samym przyspieszamy realizację każdej planowanej inwestycji.