Jak wywołać u klienta zaciekawienie tak silne, że nie będzie mógł oprzeć się pokusie przybycia na event?


Czy jest możliwe, aby centrala klimatyzacyjno-wentylacyjna lewitowała w powietrzu niczym piórko? Szukając odpowiedzi na tak postawione pytanie - VTS - wiodący producent w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej przeprowadził w Pradze i Bratysławie oryginalne, prawdziwie magiczne spotkania z klientami. W wieczorach z magicznym VENTUSEM uczestniczyło około dwustu osób.
Sprecyzowana grupa docelowa i potrzeba przedłużenia kontaktu z komunikatem wyzwoliła w nas poszukiwania takiej formy dotarcia i osiągnięcia celu, który byłby niebanalny, ale przede wszystkim skuteczny - mówi Blanka Przybysz – Skrzyniarz, Corporate Marketing Manager VTS HQ –Postanowiliśmy zatem, opierając się na unikalnych cechach naszych central, wykreować taką rzeczywistość, w której będą one uwydatnione i zostaną w pamięci naszych klientów na dłużej. Stąd zdecydowaliśmy się na magiczny klimat, a dobry scenariusz poparty odpowiednią muzyką i choreografią zrobiły swoje.
Tajemnicze zniknięcia przedmiotów, przecinanie na pół dziewczyny, to tylko niektóre z magicznych klimatów, jakie udało się Grupie VTS wytworzyć podczas spotkań z publicznością w Pradze i Bratysławie. Gábor Holcz - mistrz magii w profesjonalny sposób wprowadził publiczność w świat central klimatyzacyjno-wentylacyjnych VENTUS, które tym razem pełniły rolę niecodziennych rekwizytów magika. Nie obeszło się bez interaktywnej zabawy z publicznością.
Spotkania w Pradze i Bratysławie były dobrą okazją, aby w rzadko spotykanych okolicznościach poinformować klientów o nowościach wprowadzanych do oferty VTS. Pojawił się zatem temat kompaktowych central VENTUS, które dostępne dla wielkości VS 21-50 charakteryzują się zwartą, krótszą obudową w stosunku do central standardowych oraz temat nowych zespołów wentylatorowych zwanych układem „twins” w centralach VENTUS o wielkościach VS 180-300 (7000-45000 m³/h).
Przeprowadzone eventy w Czechach i na Słowacji to elementem szeroko zaplanowanej strategii marketingowej Grupy VTS w regionie Central European Region. Eventy marketingowe – mówi Blanka Przybysz – Skrzyniarz, Corporate Marketing Manager VTS HQ - mają tę zaletę, że pozwalają nam poznać bliżej naszych klientów, ich postawy oraz opinie nasz temat. Oprócz Czech i Słowacji, także na terenie Polski odbyły się niedawno spotkania zatytułowane "Zmierz się z Ventusem". Mimo innego scenariusza, wszystkie eventy łączył jeden cel: przybliżenie klientom zewnętrznym działań firmy VTS w szczególności nowych rozwiązań technologicznych, zastosowanych w centralach klimatyzacyjno-wentylacyjnych VENTUS.

VTS Group na terenie Czech działa od 1995 roku. W roku 1999 – zgodnie z przyjętą strategią firmy - powołana do życia została spółka, która do dnia dzisiejszego rozwija swoją działalność na terenie Słowacji. Od lat już zatem regionalne biura VTS obsługują klientów w Pradze, Brnie, Ołomuńcu, Bratysławie, Perszowie (Persov) oraz Turcianskich Teplicach. Obecność na wielu rynkach całego świata, 19 lat doświadczenia w branży AHU przekonało już wielu czeskich i słowackich inwestorów do współpracy z firmą VTS. Potwierdzają to budynki referencyjne, które stanowią wizytówkę obecności VTS w tych krajach. Do listy tej dołączył ostatnimi czasy budynek Parlamentu w Bratysławie, w którym znalazły się dwie centrale klimatyzacyjno – wentylacyjne (VS 75 oraz VS 55).
Źródło: VTS